Популярне

Тернопільські підприємства співпрацювали з 45 країнами світу

Зовнішньоекономічні операції Тернопільщини у вересні 2015 року проводились з торговельними партнерами із 45 країн світу.

У географічному розрізі найбільше товарів в область надійшло з країн Європейського співтовариства, а саме з Польщі, Німеччини, Великобританії, Фінляндії та Італії.

Експорт товарів здійснювався до країн Європейського співтовариства, найбільше до Польщі (66,4% від усього експорту), Нідерландів (4,4%), Італії (3,1%) та до країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав, зокрема до Росії (8,1%), Молдови (2,1%) та Білорусії (2,0%).

«Загалом протягом вересня цього року Тернопільською митницею ДФС оформлено 1858 митних декларацій, зокрема, 765 – в митному режимі «Іморт», 707 – в митному режимі «Експорт», 386 – в інших митних режимах», – зазначив начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк.

Загальний товарообіг склав 46,8 млн. дол. США: імпорт – майже 24 млн. дол. США, експорт – 22,9 млн. дол. США, повідомляє Головне управління ДФС у Тернопільській області.

Найчастіше минулого місяця експортували електроустаткування, м’ясо яловичини, деревину і вироби з неї, освітлювальні прилади, насіння і плоди олійних рослин тощо. Водночас основу імпорту сформували електроустаткування, механічне обладнання, полімерні матеріали, добрива та риба свіжоморожена.

 

 

Джерело: http://chasopys.te.ua/ekonomika/1079-zovnishnoekonomichna-diialnist-ternopilshchyny-zdiisniuvalas-z-torhovelnymy-partneramy-iz-45-krain-svitu

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Бер
12
"Велике будівництво" - це не лише спорудження об'єктів інфраструктури, а й нові робочі місця, - Володимир Труш

Програма «Велике будівництво» - це не лише спорудження об’єктів інфраструктури, ремонт та будівництво доріг, а й нові робочі місця та додаткові надходження у місцеві бюджети. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час брифінгу.

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua