Популярне

Тернополяни привезли медалі з Чернівців

Протягом двох днів на блакитних доріжках басейну Чернівецького спорткомплексу «Титан» змагалися наймолодші вихованці відділення плавання КДЮСШ №1 м. Тернополя. Юні тернополяни брали участь у регіональному юнацькому турнірі з плавання, приуроченому Дню міста Чернівці, де показували свою майстерність, витривалість, технічну підготовленість та вміння вболівати за друзів і радіти не лише своїм, а й їхнім перемогам.

Участь у змаганнях брали команди з міста Рівного, Чернівців та Тернополя. 9-річні дівчатка та хлопчики долали справжні «дорослі» дистанції, а саме: 100 метрів обраним стилем та 100 метрів комплексним плаванням та брали участь у естафетах.

Три золотих, одна срібна та три бронзові медалі Національного Олімпійського комітету України стали здобутком юних тернопільських плавців, а виконання вихованцями спортивних розрядів стало справжнім святом для тренерів, які щиро раділи успіхам дітей.

Переможцями та призерами турніру стали: Салег Азіз, учень ТСШ №29, виборов І місце на дистанції 100 м вільним стилем; Табачинський Віктор, учень ТСШ №3, виборов І місце на дистанції 100 м батерфляй; Миндзарук Владислав, учень ТЗОШ №19, виборов І місце на дистанції 100 м на спині; Костич Анастасія, учениця ТСШ №29, виборола ІІ місце на дистанції 100 м вільним стилем; Синеруб Володимир, учень ТСШ №3, виборов ІІІ місце на дистанції 100 м вільним стилем; Гусак Владислав, учень ТЗОШ №28, виборов ІІІ місце на дистанції 100 м брас; Сивак Валерія, учениця ТСШ №3, виборола ІІІ місце на дистанції 100 м на спині.

Крім того, тернополяни у складі команди зайняли ІІ місця у комбінованій естафеті серед хлопчиків та дівчат, естафеті вільним стилем змішаній та естафеті вільним стилем серед хлопчиків та дівчат. Готували спортсменів до змагань тренери  Світлана Мазур та Катерина Антонишин.

Витяг з протоколу юнацького регіонального турніру з плавання, приуроченого до Дня міста Чернівці

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.

Loading...

Вибір редакції

Бер
12
"Велике будівництво" - це не лише спорудження об'єктів інфраструктури, а й нові робочі місця, - Володимир Труш

Програма «Велике будівництво» - це не лише спорудження об’єктів інфраструктури, ремонт та будівництво доріг, а й нові робочі місця та додаткові надходження у місцеві бюджети. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час брифінгу.