Популярне

Чи готова Тернопільщина до сильних морозів?

Прогнозувати найгірший сценарій проходження осінньо-зимового періоду закликав керівництво областей Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні антикризового енергетичного штабу в четвер, 15 жовтня, повідомляє прес-служба ТОДА.

 

Участь у засідання в режимі відео-конференції взяв перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак, а також представники відповідних департаментів та управлінь ОДА, представники теплопостачальних та газопостачальних підприємств.

Готовність всієї системи енергопостачання та теплозабезпечення повинна виходити з того, що температурні режими можуть впасти в тому числі й до мінус 20 градусів за Цельсієм, додав Арсеній Яценюк. Він підкреслив, що сьогодні Урядом зроблено все для накопичення достатнього фінансового ресурсу, аби забезпечити Україну необхідним газом і виробленою електричною енергією. Також вдалося налагодити постачання вугілля в першу чергу завдяки приватному сектору та зусиллям Мінінфраструктури, Міністерства оборони і Служби безпеки.

Арсеній Яценюк доручив керівникам ОДА та органам місцевої влади провести зустрічі з представниками теплопостачальних підприємств стосовно необхідності надання громадянам якісних послуг. Водночас Глава Уряду наголосив, що «не можна давати можливість підприємствам теплокомуненергопросто заробляти на тому, щоби незалежно від температури в атмосфері палити газ, а потім вартість цього газу виставляти в платіжки для громадян».

Щодо ситуації в Тернопільській області, опалювальний сезон розпочали протягом 09-13 жовтня. Цьому передувало стрімке пониження середньодобової температури повітря.

«Станом на 15 жовтня 2015 року стовідсотково підключено  комунальні та відомчі котельні, опалюються всі дошкільні навчальні заклади,  школи, лікарні, житлові будинки», - повідомив Іван Крисак.

Підприємствами і організаціями  вжиті відповідні  заходи  з підготовки до роботи  в осінньо-зимовий період 2015/2016 року, продовжив Іван Крисак.

«Електро-  та  газопостачальні  підприємства виконали ремонтні та профілактичніналагоджувальні роботи, - зазначив він. - Також триває підготовка до зими автопідприємств та дорожнього господарства. В усіх 11 автопідприємствах розроблені організаційно-технічні заходи і затверджені графіки їх виконання.  На автостанціях та автовокзалі проводиться оперативне інформування автоперевізників  щодо  погодніх  умов та стану проїзду на вулично-дорожній мережі. Визначено об’єкти життєзабезпечення, зокрема 15 ділянок автомобільних доріг та 10 антенних опор Тернопільської філії «Концерну РРТ», які можуть зазнати негативного впливу природних явищ осінньо-зимового періоду. Департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму  забезпечено моніторинг стану утримання автомобільних доріг загального користування та безпеку дорожнього руху на них. Так, за 9 місяців 2015 року показник загальної аварійності на автомобільних дорогах загального користування знизився на 10,7 %».

Задля забезпечення належного проїзду автомобільними дорогами загального користування проводиться робота з ліквідації ямковості  на проїзній частині.

«Так, з початку року, проведено роботи із ліквідації 289,8 тис. кв. м. ямковості, в тому числі 225,3 тис. кв.м. на дорогах державного значення, з них 28,1 тис.кв.м. на територіальних дорогах  та 64,5 тис. кв.м. на дорогах місцевого значення. Залишок  ямковості  на даний час складає 17,7  тис.кв.м», - зауважив директор департаменту інфраструктури, транспорту та туризму Василь Ясіновський.

Крім того, для збереження автомобільних  доріг на дорогах державного значення забезпечено функціонування габаритно-вагових комплексів. За словами Василя Ясіновського, в цьому році проведено 1362 зважування  транспортних засобів, в результаті чого виявлено 18 порушень вагових параметрів,  нараховано 2306,00 євро штрафних санкцій, з яких сплачено 22418,56 гривень.

Підприємствами дорожньої галузі області проводиться робота із накопичення матеріально-технічних засобів для усунення снігового та льодового покриття.     Визначено потребу в підготовці спеціалізованої техніки (157 одиниць), з яких на даний час відремонтовано 84 одиниці, та залучення додаткової спецтехніки сторонніх організацій (47 одиниць) для боротьби із сніговими заметами та ожеледицею. Для ліквідації наслідків можливих стихійних явищ і обставин, що впливають на дорожній рух, розпорядженням голови облдержадміністрації визначено підприємства і організації, які забезпечуватимуть область під час зимового періоду робочою силою, транспортними засобами, іншою технікою  та затверджено потребу робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами в області в кількості 1631 чол. та 120 одиниць автотранспорту. В ході підготовки дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період у населених пунктах області підготовлено 61 одиницю спеціалізованої комунальної техніки, залучено на основі договорів додаткову техніку в кількості 120 одиниць, заготовлено 19,2 тис. тонн посипочного матеріалу.

 

 

http://soroka.ternopil.ua/news/6512-chy-hotova-ternopilshchyna-do-dvadtsiatyhradusnykh-moroziv.html

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Бер
12
"Велике будівництво" - це не лише спорудження об'єктів інфраструктури, а й нові робочі місця, - Володимир Труш

Програма «Велике будівництво» - це не лише спорудження об’єктів інфраструктури, ремонт та будівництво доріг, а й нові робочі місця та додаткові надходження у місцеві бюджети. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час брифінгу.

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua