Популярне

Як туристи бачать Тернопіль?

Дуже люблю спостерігати за тим, як сприймають Тернопіль туристи. Показові, корисні та особливі відгуки чути від приїжджих гостей.

 

На цю тему створив окремий тег: «Тернопіль очима туристів». Відверто кажучи, інколи, почуте вражає і ламає будь-які уявлення про добре, погане, комфортне. Якби місто уважніше прислухалося до таких відгуків, то від приїзджих не було б відбою. Наразі маємо те, що маємо…
Здебільшого їдуть кияни, жителі центральних та східних областей. Вони запитують про те, що таке Галичина, чому тут багато української на вулицях, а Львів російськомовний. Погано розуміють чому тут була Польща до 1939р. Також не розуміють звідки взялися і куди поділися євреї і чому слово «жид» не було образливим до війни. Всі знають про Потоцького і його складний характер. А ще усміхаються від слів: «бабця Австрія, шпацір, пляцки, цьоця, празник, пані».
Люди хочуть спробувати щось смачне, хочуть простий та комфортний готель, ескурсію. Люди їдуть цілими сім’ями і вражено зізнаються, що десяток років оминали Тернопіль, бо про нього у мережі нічого не знайти…
Є у Тернополі замок, але він дивний і там немає музею. Тернопіль сприймають, як надзвичайно чисте місто. Нічого окрім центру, більшості туристам, невідомо. Люди вражені від того, що сталося в 1944 році і як все це відбудували.
Відзначають велику кількість парків, привітність людей, величезний став на якому нічого не відбувається, красиві фонтани.
Люди рідко купують сувеніри, переважно це магнітики (від 2 до 5 штук за раз). Дуже ретельно планують бюджет, не купують нічого зайвого. Часто беруть із собою маленьких, в тому числі грудних дітей (наперед вибачаючись за незручності). Це приємно вражає і така тенденція щоразу збільшується.
Ще запитують про Кузю і Файне, але про це знає 1 з 10 туристів.
Все, що потрібно місту — так це туристично-інформаційний центр і бажання працювати, а не освоювати, розділяти.
Щиро вірю у те, що місто займе гідну нішу на туристичній карті країни, але на це потрібен час, багато мудрості та праці.

 

http://ternopilinfo.com/ternopil-ochima-turistiv/

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Бер
12
"Велике будівництво" - це не лише спорудження об'єктів інфраструктури, а й нові робочі місця, - Володимир Труш

Програма «Велике будівництво» - це не лише спорудження об’єктів інфраструктури, ремонт та будівництво доріг, а й нові робочі місця та додаткові надходження у місцеві бюджети. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час брифінгу.

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua