Популярне

Чемпіонат України з велоспорту в Тернополі

Впродовж трьох днів у Тернополі тривав чемпіонат України серед юнаків і дівчат з велосипедного спорту на шосе, інформує прес-служба Тернопільської ОДА.

 

Учасниками змагань стало 240 юних велосипедистів з 19-ти областей України, які представляли 27 спортивних клубів, інформують у департаменті сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.
«Рейтинг змагань дуже високий, тому що перемога в цих перегонах дає право на зарахування до складу збірної України і, відповідно, – участь у міжнародних спортивних форумах, – наголосив голова оргкомітету змагань, начальник обласного відділення Комітету з фізвиховання і спорту МОН України Олександр Бірюков. – Підтверджує це і дуже представницький склад суддівської колегії: семеро суддів Національної категорії, один суддя міжнародної категорії».
Чемпіонат України відбувався паралельно із традиційними змаганнями, які вже 21-ий рік поспіль проводяться у Тернополі. Це Всеукраїнські велосипедні перегони пам’яті тернополянина, майстра спорту Володимира Філіпенка. «Те, що наші велоперегони набули найвищого в Україні рейтингу, свідчить про те, що Федерація велосипедного спорту України, Міністерство молоді та спорту високо оцінили їхнє значення та рівень підготовки і проведення», – переконаний Олександр Бірюков.
П’ять років поспіль ці перегони вигравали тернопільські спортсмени, однак цього року серед призерів тернополян немає. «Минулорічний переможець змагань Владислав Щербань перейшов до іншої вікової категорії і вже цього року, до речі, став призером Всеєвропейських юнацьких ігор з велоспорту, – пояснює Олександр Володимирович. – Тобто, перша сходинка, з якої спортсмен зробив крок у великий спорт, це були змагання саме у Тернополі. Аналогічний шлях пройшли і наші відмі велосипедисти Тарас Шевчук, Роман Луцишин, Роман Зеньо, Віталій Гринів, які зараз стали майстрами спорту міжнародного класу, а починали на наших тернопільських гонках».
Перемогу у змаганнях цього року отримав львівський велосипедист Валерій Романенко (тренер Андрій Каргут). Друге місце посів Валентин Соловей (Вінниця-Миколаїв), а третім був Олег Канака (Львів, тренер Андрій Каргут) Серед дівчат переможницею стала Валентина Червоняк (Вінниця, тренери Костянтин Козлов та Василь Пастернак).

 

http://poglyad.te.ua/podii/240-velosypedystiv-z-19-ty-oblastej-ukrajiny-try-dni-krutyly-pedali-v-ternopoli/#up

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Бер
12
"Велике будівництво" - це не лише спорудження об'єктів інфраструктури, а й нові робочі місця, - Володимир Труш

Програма «Велике будівництво» - це не лише спорудження об’єктів інфраструктури, ремонт та будівництво доріг, а й нові робочі місця та додаткові надходження у місцеві бюджети. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час брифінгу.

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua