Популярне

Тернополянам радять звертатися за субсидіями

Понад дев’яносто сім тисяч жителів Тернопільщини вже звернулося за субсидіями.

 

Кожного дня по районах області за субсидіями звертається до двохсот жителів. Спеціалісти не встигають опрацьовувати заяви. Загалом на Тернопільщині вже є понад дев’яносто тисяч заяв.

Оформити субсидію варто до початку опалювального сезону, – кажуть у департаменті соціального захисту населення ОДА. Хоча прийматимуть заяви від жителів краю і далі.

«Для людей краще звернутися за субсидіями раніше. Тобто краще зробити це до початку опалювального сезону. Зараз маємо велику кількість звернень. Було роздано всім заяви і декларації, щоб людям нагадати про їхнє право на субсидії. З тих 97 тисяч заяв, оброблено 87 тисяч. Ми маємо стабільний показник по області. Це є дев’яносто два відсотки. Ми розуміємо, що сто відсотків не буде ніколи. Оскільки документи ще обробляються. Кожного днями управліннями соціального захисту приймається від ста до двісті людей. Є кращі райони, є ті що відстають по об’єктивних причинах. Є два райони, які гірше справляються. До речі, збільшення зарплат бюджетникам на розмір субсидії цього року не вплине. Оскільки враховуємо доходи за минулий рік», – повідомили у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

http://zz.te.ua/ternopolyanam-radyat-zvertatysya-za-subsydiyamy-do-pochatku-opalyuvalnoho-sezonu/

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Бер
12
"Велике будівництво" - це не лише спорудження об'єктів інфраструктури, а й нові робочі місця, - Володимир Труш

Програма «Велике будівництво» - це не лише спорудження об’єктів інфраструктури, ремонт та будівництво доріг, а й нові робочі місця та додаткові надходження у місцеві бюджети. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час брифінгу.

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua