Популярне

Тернополяни посмакувати напоями від "Опілля" (фото)

Містяни й гості з різних куточків України та країн світу на третьому Міжнародному фестивалі гончарів у Тернополі творили красу із глини, «приймали» глиняну ванну, ліпили «Трипільську бабу» та освіжалися напоями від «Опілля».

Жителів Тернопільщини синоптики попереджають на зміну спеці прийдуть грози

За повідомленням Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, 23 липня в Тернопільській області та м.Тернопіль хмарно з проясненнями, короткочасні дощі, грози, вдень подекуди град.

Тернополяни, скоро відбудеться перерахунок пільг

В управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради повідомляють, що Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 17.04.2019 р. № 373 якою передбачено з 1 жовтня 2019 року надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Для тернополян перерахували лікарняні та збільшили 28,4%

Працюючі мешканці Тернопілля стали отримувати на 28,4% більші лікарняні виплати, ніж раніше. Середньоденний розмір лікарняних, який в 2018 році складав 224,4 грн, за підсумками січня-червня 2019 року збільшився до 269,7 грн.

Масове утруєння на Тернопільщині

До інфекційного відділення КремеСеред потерпілих 5 дорослих та 3 дітей, повідомляє Погляд.нецької районної лікарні госпіталізовано вісьмох жителів Шумського району.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua