Популярне

Тернопільські військовослужбовці, які несуть службу на сході України, привітали тернополян

Тернопільські військовослужбовці, які несуть службу на Сході нашої держави, записали привітання для громадян України з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Тернопіль готується до грандіозного святкування: що підготували для жителів та гостей міста?

День Державного Прапора, 23 серпня, на Театральному майдані відбудеться урочиста церемонія освячення та підняття Прапора. А ще покладуть квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків Тараса Шевченка, Ярослава Стецька, В’ячеслава Чорновола, Степана Бандери, Героїв Небесної Сотні. Тим часом у парку Шевченка відбудеться гастрономічний фестиваль «Пікнік у Тернополі».

Байковецька ОТГ підписала документ про співпрацю з естонським муцінипалітетом Ельва

Нова співпраця. Байковецька громада підписала декларацію про співробітництво з муніципалітетом містечка Ельва в Естонії. У громаді кажуть, разом з європейською громадою працюватимуть і ділитимуться досвідом у освітній, культурній та туристичній сферах.

Нові вулиці, дороги, освітлення - у Тернополі будують сучасний мікрорайон

Будівництво нового та сучасного мікрорайону під назвою «Північний» триває в Тернополі. Тут передбачається спорудження житлових багатоповерхових будинків з повним комплексом установ обслуговування.

У Тернополі зміниться рух транспорту: біля двоаркового мосту встановлять тимчасове кільце

Нове кільце у Тернополі. Щоправда, тимчасове і з пластмасових блоків. З його допомогою хочуть навести лад на дорозі. Хто задумав такий експеримент, скільки він буде тривати, а найголовніше, у якій частині міста встановлять кільце?

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua