Популярне

Благодійна справа будівельної компанії "Матла"

Кошти на допомогу потребуючим дітям перерахувала будівельна компанія "Матла" під час Всеукраїнського гуманітарно-соціального форуму "Благодар". У компанії кажуть - завжди долучаються до соціальних та благодійних ініціатив не лише Тернополя, але й усієї України.

"Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини": презентували історію боротьби українців

Вся історія України в одному місці. У Тернополі відкрили унікальний музей національно-визвольної боротьби. Тут зібрали зброю, одяг та елементи побуту різних епох. Значна частина експонатів - речі, які наші військові самі привезли зі сходу.

Синагога у бронзі: відкрили новий макет давнього Тернополя

Давній Тернопіль у мініатюрі. Бронзовий макет старого тернопільського ринку та синагоги відкрили біля одного з корпусів медичного університету. Це вже четверта робота місцевих архітекторів в реалізації проекту "Бронзовий Тернопіль".

У Тернополі талановитий художник презентує сворідний "відблиск" життя

Вперше у Тернополі київський художник показав виставку "Відблиск". Ярослав Леонець привіз 11 найкращих робіт. Побачити прекрасне та поринути у внутрішній світ митця містяни можуть протягом трьох тижнів в галереї "Бункермуз".

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua