Популярне

Інформує КП «ТМТКЕ»

Інформація для споживачів тарифних категорій "бюджетні установи" та "інші споживачі (крім населення)", які отримують теплову енергію та послугу з централізованого постачання гарячої води від комунального підприємства теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради.

Серед тернопільських школярів – “мода” на новий наркотик

На Тернопільщині більшає молоді, що вживає «Насвай». Це один з різновидів наркотичної речовини, яку не складно приготувати в домашніх умовах. До складу жувальної суміші входить тютюн, клей, психотропні речовини, курячий послід та гашене вапно. Саме така доступність і стає причиною великої популярності наркотику серед підлітків.

Показники здоров’я населення на Тернопільщині пасуть задніх

Така тенденція зберігається практично на всій території України. Не має чим похвалитися наша область у плані природного приросту та середньої тривалості життя. А зниження захворюваності на туберкульоз збалансовує ріст онкозахворюваності.

У Тернополі перевіряють рівень ІQ кандидатів у поліцейські

Військово-лікарську комісію почали проходити на Тернопільщині ті кандидати у поліцію, які уже успішно здали тест на загальний розвиток. Триватиме цей етап до кінця листопада. Далі претендентів у поліцейські чекає перевірка на фізичну витривалість, психодіагностичний тест та особиста співбесіда у Києві.

18 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1911 - освячення приміщень Другої польської гімназії і української гімназії в Тернополі, 1948 - в Тернополі народилася Народна артистка України Люся Давидко, 2003 - обласна рада внесла зміни до затвердженого нею прапору Тернопільської області.

День студента в Тернополі

У День студента у Тернополі для місцевих спудеїв придумують чимало розваг та акцій. Більшість із тернопільських вихованців університетів не знають про походження цього свята.

MAD HEADS в Тернополі

Зірки вітчизняної рок-сцени, гурт “Мед Хедс” – улюблений багатьма та добре відомий своїми супер-хітами: «Надія є», «Смерека», «А я на морі». Можна було б спочивати на лаврах, але музиканти і після 24 років на сцені – сповнені молодої енергії та не втомлюються радувати своїх прихильників новинами.

Отруйна вода на Тернопільщині

На Шумщині виявили нітрати у питні воді. За результатами досліджень санітарно-епідеміологічного нагляду та моніторингових санітарно-гігієнічних досліджень пити таку воду протипоказано.На Шумщині виявили нітрати у питні воді. За результатами досліджень санітарно-епідеміологічного нагляду та моніторингових санітарно-гігієнічних досліджень пити таку воду протипоказано.

Найстаріший парк Тернополя (фото)

На малозаселеній околиці у 1861 р. був закладений парк площею 7 га, як ландшафтний. Ініціатором створення цього зеленого оазису став тодішній бургомістр Володимир Мандль.

"Тарасова казка" тернопільських лялькарів (фото)

Лауреатами обласної премії у галузі культури за 2014 рік у номінації «Театральне мистецтво – імені Леся Курбаса» стали актори Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки Тарас Іванків, Богдан Брантюк, Ольга Водюк, Ольга Томбоштейн і Дмитро Татарінов. Премії вони отримали за виконання головних ролей у виставі «Тарасова казка» (автор Богдан Мельничук).

17 листопада в історії Тернопілля

Сторінками історії: 1901 – на Тернопільщині народився американський актор, режисер Лі Страсберґ, 1910 - народився крайовий провідник ОУН Закерзоння Ярослав Старух, 1943 - єврейські партизани здійснили атаку на Борщівську тюрму.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua