Популярне

"Бібліофест" у Тернополі

75 літературних подій протягом трьох днів. Це – «Бібліофест», який відбудеться в Тернополі. Стартує він 28 вересня о 15 годині у краєзнавчому музеї. Там же презентують унікальну виставку Юрія Храпая, яку привезуть із Києва. Тернополяни матимуть три дні, аби з нею ознайомитись.

В Тернополі проведуть капітальні ремонти біля будинків

Фахівці управління ЖКГ за дорученням міського голови обстежили в Тернополі усі прибудинкові території міста та заїзди і визначили місця, де потрібно провести капітальний ремонт. За словами начальника управління Миколи Лесіва, ремонтні роботи проведуть протягом 2016-2018 років.

На Тернопільщині вивчали забрудненість повітря через горіння торфу

У зв'язку із виникненням пожеж покладів торфу у Шумському та Лановецькому районах фахівці тернопільської обласної СЕС відібрали взірці атмосферного повітря на дослідження вмісту сірчистого ангідриду та діоксиду азоту. Проби взяли біля сіл Великі Садки і Нападівка.

Тернопіль готовий до зими

У Тернополі готові до початкуопалювального періоду. Усі міські котельнівідремонтовані та пройшли відповідні випробовування на ймовірну аварійність.

У Тернополі проведуть захід під назвою «Збережи своє серце»

Профілактично-просвітницькі заходи «Збережи своє серце» проведуть працівники КУТОР «Центр здоров’я» за сприяння департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації. Усі бажаючі зможуть перевірити стан здоров’я 29 вересня у приміщення ОДА з 10.00 до 15.00. Про це повідомили у прес-службі ДОЗ ТОДА.

У Тернополі побільшає «Всевидячих очей»

У місті постійно збільшується кількість онлайн-відеокамер, що цілодобово транслюють події і людей, які потрапляють в поле їх зору. Зупинки громадського транспорту, школи, місця скупчення людей і навіть сквери, парки та невеликі вулички не сховаються від зіркого «ока Саурона».

В Тернополі відбудеться промивка резервуарів чистої води

З 22 вepecня пo 8 жoвтня тpивaтимe мeхaнiчнa oчиcткa, пpoмивaння тa дeзiнфeкцiя peзepвyapiв чиcтoї вoди нa вoдoпpoвiдних нacocних cтaнцiях «Вepхньo-Івaчiвcькoгo» i «Тepнoпiльcькoгo» вoдoзaбopiв, a тaкoж нa вoдoпpoвiднiй нacocнiй cтaнцiї №4, щo poзтaшoвaнa нa вyлицi 15 Квiтня.

За українську пісню - знижка на кавун

Заспівати українську пісню, щоб отримати знижку, пропонує продавець кавунів на ринку “Оріон”. В соцмережах діляться враженнями від такої акції і пишуть, що цей продавець найоригінальніший.

Тернопільщина торгує із 84 країнами світу

Обсяги експорту та імпорту товарів області за січень-липень 2015 року склали, відповідно, $184,0 мільйона та $143,0 мільйона. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Тернопільській області.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua