Популярне

За українську пісню - знижка на кавун

Заспівати українську пісню, щоб отримати знижку, пропонує продавець кавунів на ринку “Оріон”. В соцмережах діляться враженнями від такої акції і пишуть, що цей продавець найоригінальніший.

Тернопільщина торгує із 84 країнами світу

Обсяги експорту та імпорту товарів області за січень-липень 2015 року склали, відповідно, $184,0 мільйона та $143,0 мільйона. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Тернопільській області.

Тернополянка стала Першою Віце-Міс Україна – 2015

Титул Першої віце-міс,100 тисяч гривень призових, спеціальний титул від однієї з київських будівельних фірм і контракти в модельному бізнесі отримала за участь у головному конкурсі краси України тернопільська школярка Еліна Руденко, розповіли в регіональному представництві конкурсу.

В центрі Тернополя зупинився годинник

Окраса Театрального майдану Тернополя – копія  годинника із часів Австро-Угорщини та Польщі – зупинився. Стрілки часоміра завмерли о сьомій сімнадцять, у той час, коли годинник на катедрі показував восьму сорок п’ять.

Від чого неприємно пахне у Тернополі?

За інформацією Державної екологічної інспекції в Тернопільській області джерелами неприємного запаху, який виникає протягом останніх декількох днів у Тернополі, є відходи, якими фермерські господарства навколо міста підживляють земельні ділянки.

У Тернополі намагаються відродити картинг

На оновленій картинговій трасі у Тернополі провели перший урок 19 вересня. Вихованці гуртка картингу, що діє в обласному центрі наукової-технічної творчості школярів та учнівської молоді з трасою, з технікою та приміщенням, де будуть займатися.

Що винайшли тернопільські винахідники?

19 вересня в Україні – День винахідника і раціоналізатора. З нагоди цієї події, 18 вересня 2015 року на факультеті аграрної економіки і менеджменту відбулася робоча зустріч винахідників Тернопільського національного економічного університету з головою Тернопільської обласної організації товариства винахідників і раціоналізаторів України Мироном Трачем.

19 вересня відбувся турнір з міні-футболу

19 вересня 2015 року на стадіоні “Динамо” у парку ім. Т.Шевченка та в смт. Великі Бірки відбулись змагання з міні-футболу «Кубок Галицького лева» за підтримки Тернопільської обласної організації «Українська Галицька Партія».

Тернопільські танцівники - володарі найвищої нагороди фестивалю у Болгарії

Старша і молодша групи народного аматорського ансамблю танцю «ГлоріяБай» будинку культури с. Байківці з фестивалю «Нестія. Чорноморські перли-2015», що відбувся 7-9 серпня ц.р. у Болгарії, повернулися з найвищою нагородою – гран-прі за цілісне представлення. Поїздка відбулася за фінансового сприяння Байковецької сільської ради.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією