Популярне

У Тернополі буде спортивне містечко

У Тернополі на базі веслувального каналу планують створити Центр водних видів спорту. Кошти на це виділять у 2016 році з Фонду регіонального розвитку. Ще у 90-тих роках веслувальний канал був практично готовим до експлуатації, але об'єкт так і не завершили. З часом він занепав та потребує капітальних вкладень.

Тернополян все частіше турбують щурі

Тернополяни все частіше звертаються у службу дезінфекції через щурів, тарганів та клопів. Експерти кажуть, що найважче знищити "транзитних" тарганів, яких з собою привозять мігранти та тарганів-прусаків, яких у США використовують для перегонів.

Відомий льотчик відвідав Тернопіль

У Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою - навчальному закладі, який створено на базі Збаразького ПТУ-25 відбулася зустріч педагогічного колективу та курсантів коледжу із українським військовим льотчиком 1-го класу, полковником Повітряних Сил України, командиром 204-ї бригади тактичної авіації, народним депутатом України Юлієм Мамчуром.

На Тернопільщині відкрили новий пункт постійного базування екстреної (швидкої)

21 жовтня, в селі Озерна на Зборівщині відкрили новий пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги. Тепер жителі віддалених від інших пунктів сіл не чекатимуть на медиків 40 і більше хвилин. Повноцінно працювати пункт розпочне з 1 листопада, а поки що фельдшери та водії проходять стажування.

Тернополяни можуть подати документи на отримання субсидій у ЖЕКах

Тернополян закликають подавати заяви на отримання субсидій. У міській раді кажуть, що наразі уже 19 тисяч тернопільських сімей скористались своїм правом і отримали субсидію. Проте, як зазаначив очільник міста Сергій Надал, очікували, що заявок буде близько 40 тисяч.

Найбільша проблема тернополян

Проблема, яка найбільше хвилює тернополян – вартість комунальних послуг. Такої думки дотримується 71% мешканців. Окрім зростаючих цифр у платіжках, переймаються поганим станом доріг (42%). Ще однією вагомою проблемою у місті стали незаконні забудови, так вважають 37% опитаних тернополян.

Результати змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед команд міських навчальних закладів протягом першої половини жовтня тривали на Бережанському міському стадіоні. Відбувались ігри у трьох вікових групах – молодша U-11 (2005 р.н. і молодші), середня U-12 (2004 р.н. і молодші), старша U-13 (2003 р.н. і молодші). Особливістю цьогорічних футбольних баталій стала участь в командах юнаків і дівчат відповідного віку.

Тернополянки привезли медалі з чемпіонату України з боксу

Три медалі з чемпіонату України з боксу привезли тернопільські дівчата. Усі вони розглядаються тренерами збірної України, як кандидати на поїздку на чемпіонат Європи. Дівчата кажуть, що докладуть усіх зусиль, аби потрапити на міжнародні змагання.

Картопля-гігант на Тернопільщині

Картоплину вагою 990 грамів виростив у себе на городі тернополянин Віктор Сірий. Хоча це не єдиний гігант серед цьогорічного урожаю господаря, перемогти у ваговому протистоянні майже кілограмову бульбу іншим не вдалося

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua