Популярне

На Тернопільщині збільшили виробництво м'яса

  За січень-вересень 2015 року всіма категоріями господарств вироблено м’яса 53,2 тис. тонн.  Це на 2,1 тис. тонн або на 4,1% більше відповідного періоду  2014 року. Молока вироблено 361,2 тис. тонн, що на 18,6 тис. тонн або 4,9 % менше рівня 2014 року. Яєць вироблено 405,5 млн. штук, що на 40,6 млн. штук або на 11,1 % більше відповідного періоду 2014 року.

Тернопільщиною гуляють захворювання

Збільшення рівня інфекційної захворюваності у Кременецькому районі на Тернопільщині відбулося за рахунок гострих респіраторних вірусних інфекцій, які у структурі загальної інфекційної захворюваності склали 88,5 відсотка.

Змагання з настільного тенісу на Тернопільщині

За підтримки районного комунального підприємства «ФСТ «Колос — спорт для всіх» у Гусятинському коледжі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя провели відкриту першість навчального закладу з настільного тенісу. Змагання видалися на славу — такої кількості аматорів малої ракетки спортивний зал коледжу ще не бачив.

На Тернопільщині рятувальники проходили тактико-спеціальні навчання

23 жовтня працівниками 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Теребовлянського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області були проведені тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі на навчально-виховному комплексі (далі – НВК) Тернопільської обласної ради.

Ревізор у Тернополі

У Тернополі ще у травні працювала знімальна група “Ревізора”. У нашому місті журналісти, окрім готелів та закладів громадського харчування проінспектували також і супермаркет Сільпо, який знаходиться у ТРЦ “Подоляни”

Шеф-кухарі з Тернополя – кращі серед своїх українських колег

Шеф-кухарі та су-шефи з Тернополя – кращі серед своїх українських колег. Це підтверджують результати традиційного гастрономічного конкурсу «ПРОСТО. Їжа без пафосу!», який відбувся 21-23 жовтня 2015 р. у Львові. Серед учасників смачного змагання – кухарі з Харкова, Одеси, Києва, Івано-Франківська, Львова, Тернополя.

Тернополян просять подвти показники газового лічильника

Дочірнє підприємство “Газпостач” публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Тернопільміськгаз” звертається до споживачів міста Тернополя та Тернопільського району з проханням до кінця поточного місяця подати показники газового лічильника з метою правильності нарахувань за використаний природний газ та вірного відображення пільг та субсидій.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua