Популярне

Тернопільським бізнесменам відкривають секрети експорту

Спеціалізований семінар на тему «Експортні можливості для малого та середнього бізнесу» триває у Тернополі. Проводять його безкоштовно для бізнесменів області тренери-експерти – автор книги «Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки ЄС» Олег Мірошниченко та директор Міжнародного інституту підприємництва, експерт-аналітик Національного порталу Export UA Галина Перепелиця.

Тернопільський парк поповнився спортивною зоною

У новому "Парку здоров'я", який розташований у частині регіонально-ландшафтного парку "Загребелля", облаштували вуличні тренажери. Як розповідає очільник Тернополя Сергій Надал, на спеціальній території встановили антивандальні конструкції такі ж, як і були раніше встановлені на острівку "Чайка".

Де в Тернополі перекриють рух?

Міст через залізничну колію на вулиці Бродівській частково перекриють для руху автотранспорту у зв’язку з ремонтом. Там ремонтуватимуть деформаційні шви та дорожнє полотно. Рух транспорту буде перекрито з 15 жовтня до 15 листопада. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради 15 жовтня.

Про фестиваль «Файне місто» у 2016 році

Фестиваль «Файне місто» у Тернополі тепер триватиме 4 дні –  з 7 по 10 липня. Зараз організатори підбирають гурти та працюють над лайнапом фестивалю. Закликають долучитися гостей «Файного міста» до підбору виконавців.

В Кременці пройшов фестиваль

Найвідоміший туристичний об’єкт Кременця днями опинився у центрі уваги. Але не через свою історичну значимість. Замкова гора, яку зазвичай ототожнюють із кривавими бійнями та суворими сторінками нашої минувшини, цього разу вибухнула позитивом.

Стап ринку праці на Тернопільщині

Кількість вакансій останнім часом значно зменшилася. На одне вільне робоче місце претендує як мінімум п’ять безробітних. В окремих районах у черзі на вакансію – двадцять осіб.

Як в Тернополі святкуватимуть 14 жовтня

Про підготовку до Дня захисника України йшлося на засіданні організаційного комітету, яке 12 жовтня провів заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Віктор Шумада.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією