Популярне

Чи споживатиме Тернопіль менше газу?

КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” продовжує впровадження інноваційного проекту із модернізації теплопостачання та подачі гарячої води у Тернополі. Цей проект фінансується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності (фонд Е5Р).

30 жовтня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1882 - народився художник, маляр-монументаліст Михайло Бойчук, 1942 - гестапо вивезло зі Скалата 2,8 тис. євреїв, 1945 - відкриття регулярного автобусного сполучення Львів–Тернопіль.

В Тернополі художня виставка

Щоб скласти об’єктивну картину українського малярства ХХ ст., мало знати, що зробили мистці під більшовицьким ярмом.. Сюди треба долучити надбання наших краян у діаспорі. До їх середньої ґенерації належить мистець і реставратор Діонізій Шолдра (1925-1995) – уродженець Тернополя.

Тернополяни проти експлуатації дітей

28 жовтня 2015 року у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці. На захід була запрошена представник громадської організації ТМЖК "Відродження нації", консультант національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми і консультування мігрантів Зоряна Барчук.

Житель Тернопільщини поїде до Бразилії на Олімпійські ігри

Студент коледжу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва та бізнесу Тернопільського національного економічного університету, вихованець секції віндсерфінгу обласного відділення КФВС МОН України Олександр Тугарєв здобув першу на Тернопільщині ліцензію для участі в Олімпійських іграх 2016 року, які відбудуться у Ріо-де-Жанейро.

Зоокутки в Тернополі

На кафедрі анатомії у медуніверситеті понад десять років око студентів і викладачів тішить великий акваріум з рибками, в якому господарює сом. А в школі-ліцеї № 6 діє цілий зоокуток: папуги, шиншили, кролик, рибки і черепаха. У цих навчальних закладах кажуть, що тварини створюють особливу атмосферу.

Тернопільські футболісти в Амстердамі

«Це були незабутні дні в Амстердамі. Ми перемагали, нами захоплювались. А ми з болем пригадували, як вдома напризволяще нас покинули політики і бізнесмени», – поділився зі «Свободою» Ярослав Несторович, координатор національної збірної України з вуличного футболу.

Що потрібно робити тернополянам для збереження тепла

Ще до недавнього часу такі терміни, як енергозбереження та термомодернізація практично не цікавили тернополян. Приходячи ввечері додому, вони вмикали світло, опалення, побутову техніку і тішилися благами цивілізації.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua