Популярне

Тернополяни можуть подати документи на отримання субсидій у ЖЕКах

Тернополян закликають подавати заяви на отримання субсидій. У міській раді кажуть, що наразі уже 19 тисяч тернопільських сімей скористались своїм правом і отримали субсидію. Проте, як зазаначив очільник міста Сергій Надал, очікували, що заявок буде близько 40 тисяч.

Найбільша проблема тернополян

Проблема, яка найбільше хвилює тернополян – вартість комунальних послуг. Такої думки дотримується 71% мешканців. Окрім зростаючих цифр у платіжках, переймаються поганим станом доріг (42%). Ще однією вагомою проблемою у місті стали незаконні забудови, так вважають 37% опитаних тернополян.

Результати змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед команд міських навчальних закладів протягом першої половини жовтня тривали на Бережанському міському стадіоні. Відбувались ігри у трьох вікових групах – молодша U-11 (2005 р.н. і молодші), середня U-12 (2004 р.н. і молодші), старша U-13 (2003 р.н. і молодші). Особливістю цьогорічних футбольних баталій стала участь в командах юнаків і дівчат відповідного віку.

Тернополянки привезли медалі з чемпіонату України з боксу

Три медалі з чемпіонату України з боксу привезли тернопільські дівчата. Усі вони розглядаються тренерами збірної України, як кандидати на поїздку на чемпіонат Європи. Дівчата кажуть, що докладуть усіх зусиль, аби потрапити на міжнародні змагання.

Картопля-гігант на Тернопільщині

Картоплину вагою 990 грамів виростив у себе на городі тернополянин Віктор Сірий. Хоча це не єдиний гігант серед цьогорічного урожаю господаря, перемогти у ваговому протистоянні майже кілограмову бульбу іншим не вдалося

Археологічна знахідка на Тернопільщтні

Останній оборонний бій, після якого замок так і не був відновлений, мій би стати прикладом мужності його захисників. Нещодавно українські археологи під багатовіковим шаром землі виявили людські останки з двома металевими кулями в грудях,  пише КП.

На Тернопільщині зафіксовано небезпечне захворювання

За інформацією начальника головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Володимира Паничева, Тернопільська область належить до території з високим ризиком інфікування правцем (показники захворюваності практично завжди перевищують середні в державі), щорічно реєструється 2-3 випадки захворювання на правець.

Три тури додаткової імунізації на Тернопільщині

В зв’язку зі спалахом циркулюючого вакцино-спорідненого вірусу поліомієліту в Україні (у Закарпатській області виявлено два випадки) та низьким охопленням профілактичними щепленнями проти поліомієліту оперативним штабом МОЗ України та відповідно до рекомендацій ВООЗ прийнято рішення щодо проведення трьох турів додаткової імунізації проти поліомієліту дітям віком до 6 років (5 років, 11 місяців, 29 днів).

Тарас Пастух зрадив партію, зрадить і виборців!

Тараса Пастуха заступник голови Укрїнської народної партії Ольга Давидид назвала політичним пристосуванцем.Декілька разів сьогоднішнього кандидата в мери від скандальної партії“Самопоміч” обирали депутатом до Тернопільської обласної ради від Української Народної Партії (УНП).

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією