Популярне

Ревізор у Тернополі

У Тернополі ще у травні працювала знімальна група “Ревізора”. У нашому місті журналісти, окрім готелів та закладів громадського харчування проінспектували також і супермаркет Сільпо, який знаходиться у ТРЦ “Подоляни”

Шеф-кухарі з Тернополя – кращі серед своїх українських колег

Шеф-кухарі та су-шефи з Тернополя – кращі серед своїх українських колег. Це підтверджують результати традиційного гастрономічного конкурсу «ПРОСТО. Їжа без пафосу!», який відбувся 21-23 жовтня 2015 р. у Львові. Серед учасників смачного змагання – кухарі з Харкова, Одеси, Києва, Івано-Франківська, Львова, Тернополя.

Тернополян просять подвти показники газового лічильника

Дочірнє підприємство “Газпостач” публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Тернопільміськгаз” звертається до споживачів міста Тернополя та Тернопільського району з проханням до кінця поточного місяця подати показники газового лічильника з метою правильності нарахувань за використаний природний газ та вірного відображення пільг та субсидій.

26 жовтня - День футболу

Цього дня німецький винахідник Філіпп Рейс у Франкфурті продемонстрував свій винахід, який він назвав телефоном. А у Нью-Йорку відкрита перша лінія метрополітену. Відкрий для себе історію 26 жовтня.

У день виборів в Тернополі проведуть екзит-пол

Ймовірних переможців місцевих виборів у Тернополі можна буде дізнатися відразу після закриття дільниць в 20 годині 25 жовтня. Вперше на місцевому рівні у обласному центрі проведуть власний екзит-пол. Для цього в Тернополі об’єдналася низка громадських організацій. В день виборів на десяти дільницях міста планують таємно опитати 1200 респондентів. Результати екзит-полу матимуть похибку не більше 2% від дійсності, сподіваються організатори, – повідомляє ТВ-4– Люди закріплені за конкретними дільницями будуть, це по кілька дільниць на мікрорайон, і фактично буде відображати місто. Через певні інтервали, я не буду вдаватися вже в саму технологію, але щоб ви просто розуміли, людина після виходу виборця, після голосування, вона пропонує, з кроком там 20 відповідно, вона пропонує відповісти таємно знов таки, заповнивши оці два бюлетені і поклавши в таку скриньку. потім в нас є така логістична схема, по якій ці скриньки через певний період збираються. В центрі аналітики вони заносяться в базу, – розповідає координатор Тернопільської експертної групи Ярослав Чорнозуб.Організатори проведення громадського екзит- полу в Тернополі протягом дня будуть готові інформувати по явці виборців та по можливих порушеннях, а вже о 20:05, чи не відразу по закритті дільниць обіцяють оголосити результати опитування.

Де відпочити на Тернопільщині?

Тернополяни перевтомлені від всюдисущої політичної агітації. Але є місце, де немає жодної агітки, де можна відпочити, не зустрівши листівки з пиками кандидатів.

Чи потрібно тернополянам запасатись цукром?

На Тернопільщині завершують збирати цукрові буряки. Цього року їх площі мені, ніж минулоріч, – 16 тисяч гектарів. Проте це не є причиною для дорожчання цукру, – запевняють у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Що їсти, щоб не захворіти?

Про те, які страви краще їсти в період загострення вірусних інфекцій, розповідає лікар тернопільського центру “Здоров’я” Зоряна Володимир.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua