Популярне

В Тернополі художня виставка

Щоб скласти об’єктивну картину українського малярства ХХ ст., мало знати, що зробили мистці під більшовицьким ярмом.. Сюди треба долучити надбання наших краян у діаспорі. До їх середньої ґенерації належить мистець і реставратор Діонізій Шолдра (1925-1995) – уродженець Тернополя.

Тернополяни проти експлуатації дітей

28 жовтня 2015 року у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці. На захід була запрошена представник громадської організації ТМЖК "Відродження нації", консультант національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми і консультування мігрантів Зоряна Барчук.

Житель Тернопільщини поїде до Бразилії на Олімпійські ігри

Студент коледжу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва та бізнесу Тернопільського національного економічного університету, вихованець секції віндсерфінгу обласного відділення КФВС МОН України Олександр Тугарєв здобув першу на Тернопільщині ліцензію для участі в Олімпійських іграх 2016 року, які відбудуться у Ріо-де-Жанейро.

Зоокутки в Тернополі

На кафедрі анатомії у медуніверситеті понад десять років око студентів і викладачів тішить великий акваріум з рибками, в якому господарює сом. А в школі-ліцеї № 6 діє цілий зоокуток: папуги, шиншили, кролик, рибки і черепаха. У цих навчальних закладах кажуть, що тварини створюють особливу атмосферу.

Тернопільські футболісти в Амстердамі

«Це були незабутні дні в Амстердамі. Ми перемагали, нами захоплювались. А ми з болем пригадували, як вдома напризволяще нас покинули політики і бізнесмени», – поділився зі «Свободою» Ярослав Несторович, координатор національної збірної України з вуличного футболу.

Що потрібно робити тернополянам для збереження тепла

Ще до недавнього часу такі терміни, як енергозбереження та термомодернізація практично не цікавили тернополян. Приходячи ввечері додому, вони вмикали світло, опалення, побутову техніку і тішилися благами цивілізації.

На Тернопільщині збільшили виробництво м'яса

  За січень-вересень 2015 року всіма категоріями господарств вироблено м’яса 53,2 тис. тонн.  Це на 2,1 тис. тонн або на 4,1% більше відповідного періоду  2014 року. Молока вироблено 361,2 тис. тонн, що на 18,6 тис. тонн або 4,9 % менше рівня 2014 року. Яєць вироблено 405,5 млн. штук, що на 40,6 млн. штук або на 11,1 % більше відповідного періоду 2014 року.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua