Популярне

Легкоатлетичний крос на Тернопільщині

З початком нового навчального року в Гусятинському коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя завирувало спортивне життя. Так, 20 жовтня там провели легкоатлетичний крос. Переможці визначались на двох дистанціях – 1000 м (юнаки, дівчата) та 2000 м (юнаки).

Тернопільщина і "Блакитна маркіза"

Більш як вісімсотлітній Збараж пам’ятає дуже багато відомих історичних осіб, які творили його історію. Багато публікацій присвячено цим людям, що були власниками міста в Медоборах.

У Тернополі говорили про енергозбереження

20 жовтня у Народному домі «Перемога» відбувся молодіжний форум ЗнайМО, який спрямований познайомити людей з діючими молодіжними об’єднаннями міста Тернополя, надати поштовх до активізації молоді та залучити людей до громадських ініціатив.

У Тернополі розпочались змагання "Перші кроки"

У Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 розпочались змагання серед учнів 4-х класів «Перші кроки», які організували Тернопільське обласне відділення НОК України, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти міської ради.

У Тернополі буде спортивне містечко

У Тернополі на базі веслувального каналу планують створити Центр водних видів спорту. Кошти на це виділять у 2016 році з Фонду регіонального розвитку. Ще у 90-тих роках веслувальний канал був практично готовим до експлуатації, але об'єкт так і не завершили. З часом він занепав та потребує капітальних вкладень.

Тернополян все частіше турбують щурі

Тернополяни все частіше звертаються у службу дезінфекції через щурів, тарганів та клопів. Експерти кажуть, що найважче знищити "транзитних" тарганів, яких з собою привозять мігранти та тарганів-прусаків, яких у США використовують для перегонів.

Відомий льотчик відвідав Тернопіль

У Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою - навчальному закладі, який створено на базі Збаразького ПТУ-25 відбулася зустріч педагогічного колективу та курсантів коледжу із українським військовим льотчиком 1-го класу, полковником Повітряних Сил України, командиром 204-ї бригади тактичної авіації, народним депутатом України Юлієм Мамчуром.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією