Популярне

На Тернопільщині бракує вакцини

В області – дефіцит вакцини від сказу. Лікарі-епідеміологи б’ють на сполох. Оскільки цей препарат є наразі необхідним. При його відсутності, людина може померти від укусу тварини.

На Тернопільщині штормове попередження

Метеорологи області передають штормове попередження. Найближчими днями вранці та у першій половині дня можливий сильний туман і погіршення видимості. Видимість на дорогах краю 200 – 500 метрів.

Суд над Клименком та його побратимами чиновниками в мантіях

Суд над Клименком та його побратимами чиновниками в мантіях!    5 листопада 2015 року о 14.00 перед початком судових засідань представники громадських організацій зібралися біля будинку правосуддя по факту відсутності реформ в судовій гілки влади та по факту лояльного та упередженого ставлення до деяких корупціонерів, у тому числі, - до всім відомого начальника Держекоінспекції Миколи Клименко.

У Вінниці навчались тернопільські журналісти

Медіа-день спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" (МРГ) зібрав у Вінниці журналістів з Тернопільщини, Хмельниччини та Вінничини. Тема зустрічі – типові помилки медіа у висвітленні діяльності (МРГ).

Імпортні операції бізнесу Херсонщини склали понад 5,3 мільярда

Імпортні операції бізнесу Херсонщини склали понад 5,3 мільярда     За 10 місяців п. року Херсонською митницею ДФС оформлено 445,1 тис. тонн різноманітних імпортних товарів на загальну митну вартість 5,3 млрд. грн. Як підсумок, Херсонська митниця перерахувала до державного бюджету майже 1,2 млрд. гривень. Додатково бюджет отримав 75 млн. гривень.

Які риси характеру потрібно цінувати в жінці для хороших сімейних відносин?

Які риси характеру потрібно цінувати в жінці для хороших сімейних відносин?  Цінність кожної людини – сім?я. Всі ми хочемо облаштувати особисте життя, знайти іншу половинку,на яку будемо покладатись як у важкі так і легкі часи сторінок нашого життєвого шляху.  Так склалося, що деколи жінки критикують чоловіків, а деколи навпаки. Ми повинні запам’ятати: «Для того, щоб була щаслива сім?я потрібно цінувати один одного, не принижувати гідність». Які риси характеру потрібно цінувати у жінці, щоб бути щасливими удвох?

Громадська рада при ГУ ДФС у області пропонує підприємствам обговорювати проблемні питання на засіданнях Комітету з податкових питань

Громадська рада при ГУ ДФС у області пропонує підприємствам обговорювати проблемні питання на засіданнях Комітету з податкових питань    Сьогодні, під час засідання Громадської ради при ГУ ДФС у області обговорювалися питання про взаємодію органів ДФС та суб’єктів підприємництва під час проведення контрольно-перевірочних заходів.

Офіційна позиція ГУ ДФС у Черкаській області щодо утиску з боку працівників фіскальної служби власника авторозборки у м.Умань

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ СЕКТОР КОМУНІКАЦІЙ18002, Черкаси, вул.Хрещатик, буд.235, тел.: 33-91-34, факс: 540-531; e-mail: ck.zmi@sfs.gov.ua   Офіційна позиція ГУ ДФС у Черкаській області щодо утиску з боку працівників фіскальної служби власника авторозборки у м.Умань    3 листопада 2015 року інтернет-видання «Вечірня Умань» поширило відео про «податкові розборки» на уманській авторозборці.Головне управління ДФС у Черкаській області повідомляє наступне.       У провадженні слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області знаходиться кримінальне провадження про умисне ухилення від сплати податків до державного бюджету власником  авторозборки С.  у значних розмірах.

У Гусятині - міні-ярмарок вакансій на замовлення «Львівхолод»

У Гусятині - міні-ярмарок вакансій на замовлення «Львівхолод»    Гусятинський районний центр зайнятості на замовлення ТзОВ ТВК «Львівхолод» організував для безробітних міні-ярмарок вакансій. Такий захід став актуальним із відкриттям у селищі Гусятин міні-маркету мережі магазинів «Рукавичка» з реалізації продовольчих товарів, у тому числі хлібобулочних виробів та м’ясопродуктів.

Розгляд першої електронної петиції в Тернополі

Перша електронна петиція, яку подали до міської ради, уже перебуває на розгляді. Стосується вона прохання перенести кіоск з продажу морозива, який встановлений на Набережній біля дитячого майданчика, в інше місце. Перенести його необхідно тому, що він стоїть безпосередньо на велодоріжці.

Якість газу не відповідає європейським вимогам — Дерев'янко

Якість газу не відповідає європейським вимогам — Дерев'янко    Якість газу, який постачається українцям, має бути не менше 9000 ккал/кубометр, що відповідає європейським стандартам.Про це заявив народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко під час брифінгу в парламенті 5 листопада.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua