Популярне

В Тернополі розпочнеться тестування кандидатів у нову поліцію

Сьогодні, 4 листопада завершився прийом анкет від кандидатів у патрульну службу Тернополя. Загалом, як розповів на брифінгу заступник начальника УМВС в Тернопільській області Олег Ляхович, із періоду 14 жовтня надійшло 4630 анкет, 68% - в онлайн-режимі. Решту охочі поповнити ряди поліцейських заповнювали особисто в Українському Домі «Перемога».

В Тернополі стали менше хворіти на грип

На Тернопільщині зменшилася кількість хворих на грип та гострі респіраторні захворювання. Показник становить 21,2 випадки на десять тисяч людей при епідемічному порозі 28,2 випадки. Ця пора є сприятливою для щеплення проти грипу та ГРВІ, кажуть епідеміологи.

Один із тернопільських будинків зекономив 60% тепла

17 жовтня під час проведення у Тернополі «Днів сталої енергії» в гуртожитку за адресою вул. Д. Лук’яновича, 1 було відкрито перший в житловому фонді індивідуальний тепловий пункт погодного регулювання. Оскільки мешканці ОСББ «Лук’яновича, 1» оплачували лише 30% від сукупної вартості виконання робіт, то для них даний захід обійшовся лише по 30 грн. за кожний квадратний метр опалювальної площі.

Скільки відсотків тернопільських чоловіків готові порівну ділити домашні обов’язки з дружиною?

Серед сімей Тернопільської області, у яких більшість хатньої роботи виконує жінка, лише 24% чоловіків готові порівну розділити домашні обов’язки та догляд за дітьми. Такими виявилися результати соціологічного опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Фонду народонаселення ООН в Україні у рамках проекту «Щастя у 4 руки». Усі результати представлені для тих домогосподарств, де жінка все ще виконує всі або більшість хатніх обов’язків.

Чому не довіряють тернопільським журналістам?

Про причини недовіри до місцевих інтернет-видань сьогодні говорили у ТНПУ ім. В. Гнатюка журналісти, викладачі та студенти. Багато замовних матеріалів, анонімні сайти без контактів, порушення стандартів – через ці речі люди не вірять журналістам. Разом учасники круглого столу «створили» ідеальне інтернет-ЗМІ.

2-кілограмовий гриб-дощовик

Колишньому міліціонерові Михайлу Турчину з хутора Малинівки на Бережанщині (Тернопільська область) попався велетенський гриб-дощовик. Він причаївся у бур’янах на березі ставочка, де Михайло Петрович полюбляє ловити карасів. Про це пише «Високий Замок».

У бажаючих стати тернопільськими поліцейськими є ще один день

Станом на ранок 3 листопада майже чотири з половиною тисяч осіб виявили бажання стати тернопільськими поліцейськими. Претенденти приходять заповнювати документи особисто, проте активніше триває реєстрація претендентів в режимі онлайн на сайті МВС – відсоток поданих заяв через Інтернет становить 68,4% (3016 осіб).

Спортивні змагання в Тернополі

Протягом трьох днів у Тернополі проходив один з найбільших пластових заходів –Всеукраїнська (Крайова) пластова «Спартакіада», організована Тернопільським осередком Пласту за сприяння департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією