Популярне

Студенти іноземці у Файному місті

У Тернополі багато іноземних студентів. Наше місто стане їхнім домом на найближчі 5?7 років. Найсвіжіші враження від нас та України загалом, звісно ж, - у першокурсників. З ними розмовляло vilne.org.ua.

16 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1878 - на Теребовянщині народився скульптор Михайло Паращук, 1943 -  нацисти спалили 118 дворів с.Осники Лановецького району, 1952 - померла славетна оперна співачка Соломія Крушельницька.

У Тернополі на лижах і сноубордах можна буде кататись навіть уночі (відео)

Повним ходом триває будівництво системи засніження схилів на гірськолижному комплексі «Савич-парк», що у Тернополі на вулиці Тарнавського. Кілька тижнів залишається до старту зимового сезону. Але керівник та один з інвесторів комплексу Віталій Кирилов запевняє: до перших морозів усі роботи встигнуть завершити. А розпочали їх ще влітку.

13 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1870 - у Тернополі народився академік Станіслав Дністрянський, 1918 – створено Чортківську окружну військову команду, 1994 - помер генерал бригади Війська Польського, доктор фізики Юліуш Хібнер (Давид Шварц).

Турнір з пейнтболу у Тернополі

За сприяння Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Тернопільський студентський магістрат організовує регіональний турнір з пейнтболу для вищих навчальних закладів та ГО Тернополя, який відбудеться 12 листопада о 12 годині у лісі за головним корпусом ТНЕУ.

У Тернополі знову пройде акція "Миколай про тебе не забуде"

Миколай про тебе не забуде. Акція з такою назвою вже одинадцятий рік поспіль пройде у Тернополі. Наразі координатори оголосили реєстрацію волонтерів, ними можуть стати усі охочі. Вони займуться пакуванням пряників, їх продажем, а згодом на Фабриці святого Миколая – фасуванням подарунків.

В Тернополі можуть повторно промити водопровідні мережі

Промивання водопровідних мереж в Тернополі завершили. За словами завідуючої лабораторії хіміко-бактеріологічного контролю питної води КП “Тернопільводоканал” Лідії Шимків, “кількість хлору у воді, що подається у помешкання тернополян відповідає вимогам Державних санітарних норм.

Ігри відкритого чемпіонату Тернопільскої області з волейболу

Розпочинається відкритий чемпіонат Тернопільської області з волейболу серед чоловічих команд. Стартують змагання 15 листопада. У першому турі гратимуть команди Вікторія-92-Автомобіліст, Файне місто-ДСО, Скалат-Теребовля.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua