Популярне

День студента в Тернополі

У День студента у Тернополі для місцевих спудеїв придумують чимало розваг та акцій. Більшість із тернопільських вихованців університетів не знають про походження цього свята.

MAD HEADS в Тернополі

Зірки вітчизняної рок-сцени, гурт “Мед Хедс” – улюблений багатьма та добре відомий своїми супер-хітами: «Надія є», «Смерека», «А я на морі». Можна було б спочивати на лаврах, але музиканти і після 24 років на сцені – сповнені молодої енергії та не втомлюються радувати своїх прихильників новинами.

Отруйна вода на Тернопільщині

На Шумщині виявили нітрати у питні воді. За результатами досліджень санітарно-епідеміологічного нагляду та моніторингових санітарно-гігієнічних досліджень пити таку воду протипоказано.На Шумщині виявили нітрати у питні воді. За результатами досліджень санітарно-епідеміологічного нагляду та моніторингових санітарно-гігієнічних досліджень пити таку воду протипоказано.

Найстаріший парк Тернополя (фото)

На малозаселеній околиці у 1861 р. був закладений парк площею 7 га, як ландшафтний. Ініціатором створення цього зеленого оазису став тодішній бургомістр Володимир Мандль.

"Тарасова казка" тернопільських лялькарів (фото)

Лауреатами обласної премії у галузі культури за 2014 рік у номінації «Театральне мистецтво – імені Леся Курбаса» стали актори Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки Тарас Іванків, Богдан Брантюк, Ольга Водюк, Ольга Томбоштейн і Дмитро Татарінов. Премії вони отримали за виконання головних ролей у виставі «Тарасова казка» (автор Богдан Мельничук).

17 листопада в історії Тернопілля

Сторінками історії: 1901 – на Тернопільщині народився американський актор, режисер Лі Страсберґ, 1910 - народився крайовий провідник ОУН Закерзоння Ярослав Старух, 1943 - єврейські партизани здійснили атаку на Борщівську тюрму.

Українці найбільше довіряють телебаченню

З-поміж різних типів медіа українці найбільше довіряють телебаченню, на другому місці – газети, на третьому – радіо, найменше українці довіряють інтернет-сайтам. Про це свідчать результати опитування, проведеного центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень імені О.Яременка. Ми запитали у тернополян, а кому  із засобів масової інформації довіряють вони.

В Тернополі говорили про податкові реформи

«Актуально про податок на прибуток, ПДВ, ПДФО. Військовий збір і ЄСВ на практиці». Під такою назвою в актовій залі Головного управління ДФС у Тернопільській області відбувся регіональний семінар підприємців. Його організатором виступило керівництво державного підприємства «Сервісно-видавничий центр» ДФС України.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua