Популярне

На Тернопільщині виконали 60% осіннього призову на строкову службу

Планове завдання осіннього призову на строкову службу, а це трохи більше 300 призовників з Тернопільщини, в області виконали на 60%. Попереду ще два тижні відправок. Придатних до служби призовників вистачає, втім є й чимало тих, хто переховується від армії, передає ТВ-4.

19 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1916 - надання автономії Східній Галичині в складі Австро-Угорщини, 1918 - Перша Підгаєцька сотня УГА відбула до Львова, 1937 - розстріл офіцера УГА Миколи Стрільчика.

Проїзд у тролейбусі можуть підвищити

Вартість проїзду в тролейбусах наступного року може зрости до 2 гривень 50 копійок. Питання це обговорювали під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради 18 листопада.

Інформує КП «ТМТКЕ»

Інформація для споживачів тарифних категорій "бюджетні установи" та "інші споживачі (крім населення)", які отримують теплову енергію та послугу з централізованого постачання гарячої води від комунального підприємства теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради.

Серед тернопільських школярів – “мода” на новий наркотик

На Тернопільщині більшає молоді, що вживає «Насвай». Це один з різновидів наркотичної речовини, яку не складно приготувати в домашніх умовах. До складу жувальної суміші входить тютюн, клей, психотропні речовини, курячий послід та гашене вапно. Саме така доступність і стає причиною великої популярності наркотику серед підлітків.

Показники здоров’я населення на Тернопільщині пасуть задніх

Така тенденція зберігається практично на всій території України. Не має чим похвалитися наша область у плані природного приросту та середньої тривалості життя. А зниження захворюваності на туберкульоз збалансовує ріст онкозахворюваності.

У Тернополі перевіряють рівень ІQ кандидатів у поліцейські

Військово-лікарську комісію почали проходити на Тернопільщині ті кандидати у поліцію, які уже успішно здали тест на загальний розвиток. Триватиме цей етап до кінця листопада. Далі претендентів у поліцейські чекає перевірка на фізичну витривалість, психодіагностичний тест та особиста співбесіда у Києві.

18 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1911 - освячення приміщень Другої польської гімназії і української гімназії в Тернополі, 1948 - в Тернополі народилася Народна артистка України Люся Давидко, 2003 - обласна рада внесла зміни до затвердженого нею прапору Тернопільської області.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua