Популярне

Хто тренуватиме нових полісменів?

До 29 грудня шукатимуть тих, хто тренуватиме нових полісменів у Тернополі.   Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Заняття проводитимуть у Львові.

Як злодії-невдахи вкрали автомобіль

Повідомлення про викрадення автомобіля марки «КІА SORENTO» до тернопільських поліцейських надійшло вночі 23 листопада від власника легківки. В області негайно було оголошено план-перехоплення, повідомляє сайт управління поліції.

ГРВІ на Тернопільщині

Протягом останнього тижня інтенсивний показник на 10 тис. населення в області склав 22 випадки захворювання на ГРВІ при епідпороговому значенні – 33 випадки.

24 листопада в історії Тернопілля

Сторінками історії:  1941 - почала функціонувати прокуратура при окружному суді м.Тернополя, 1954 – народився футболіст Петро Прядун, 2013 р - відбулася позачергова сесія Тернопільської міської ради на підтримку євроінтеграції.

Про "збої" програми Detransport

Визначити час перебування на зупинці, очікуючи на громадський транспорт, можна легко за допомогою програми Detransport. Однак і ця чудодійна система чомусь дає «збої».

Тернопільські комунальники звітують

Управління ЖКГ Тернополя звітує, що завершилася друга черга бульвару Пантелеймона Куліша у Тернополі. За цей час була відремонтована доріжка, яка з’єднує бульвар Куліша та вулицю Тарнавського .

Що чекати тернополянам цього тижня?

Триває місячник зі збору донорської крові в рамках акції “Врятуй дитині життя” на базі “Тернопільського обласного центру служби крові” за адресою м. Тернопіль, вул. Клінічна, 8, (з 9 до 13 год.). Донорами можуть стати люди віком 18 -45 років. Діє попередня реєтрація за тел.: (097 )18-63-959.

23 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1915 року – ліквідовано воєнне генерал-губернаторство Галичини, 1918 року - до Тернополі переїздить уряд ЗУНР, 1935 - помер довголітній тернопільський парох і громадський діяч о.Володимир Громницький.

Тернопільські покровителі-високопосадовці залишаються безнаказними

Згадалась мені давня історія...Ну не така і давня, а в більшій мірі просто замовчана. Минулого року в листопаді обирали директора ДНЗ "Скалатський професійний ліцей". Кандидатів було два: Супінський Й.О. та Бабійчук Н.В.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua