Популярне

Завтра перекриють міст біля технічного університету

Міст через залізничну колію біля технічного університету перекриють на декілька годин для проїзду автотранспорту  у суботу, 28 листопада. З 10.00 до 16.00 там ремонтуватимуть освітлення. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

На Тернопільщині працюють 3724 нелегали

На Тернопільщині питання трудових відносин без оформлення легального трудового договору, а також незареєстрована зайнятість та приховування виплати заробітної плати без утримання податку на доходи фізичних осіб перебувають на особливому контролі органів ДФС.

Директор Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА в Громадську раду набирає "свою професуру"

Під час круглого столу на тему: "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація" директор Департаменту освіти та науки ТОДА Любомир Крупа звинуватив у некомпетентності Громадську раду при Департаменті.

Тернопільські дітлахи розмалювали автомобілі

Волонетри у Тернополі влаштувати свято для дітей-сиріт. Активісти Автомобільного клубу «Стрітер Тернопіль» разом із Тернопільським обласним комунальним дитячим будинком для дітей разом прибирали територію закладу та розмальовували автомобілі. Дітлахи отримали багато позитивних емоцій та подарунки. 

Благодійний концерт в костелі

Благодійний концерт, яким розпочинають новий, третій концертний рік мистецького проекту “Резонанс запрошує…”, проведуть 6 грудня о 16.00 у костелі св. апостолів Петра і Павла у м.Бережани.

Сьогодні горів «Березіль»?

Саме це питання схвилювало тернополян, які сьогодні зранку проїжджали повз заклад, що на вул. Миру, і спостерігали за значною кількістю пожежних машин біля Палацу культури.

Маловідомий палац на Тернопільщині

На Кременеччині, біля міста Кременець, знаходиться цікаве село Білокриниця. А цікаве воно тим, що тут збудований чудовий замок-палац XIX століття у англо-готичному стилі, з елемантами ренесансу.

26 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1829 -– на півдні Тернопільщини стався землетрус, 1933 - народився скульптор Іван Мердак, 2009 - Тернопіль включено у державну програму з підготовки до Євро-2012.

Любомир Крупа про хабарництво в Тернопільській освіті:" Ми це робимо, ми це хочемо робити, тому, що так легше!" (оновлено, відео)

У рамках проекту "Громадський контроль за використанням бюджетних коштів — пріоритет у боротьбі з корупцією" відбувся круглий стіл на тему "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація". Метою даного проекту є активізувати громадськість Тернопільської області на боротьбу з корупцією та посилити громадський контроль за використанням коштів місцевих бюджетів.

Притулок для тварин у Тернополі

Електронну петицію до міської ради про будівництво притулку для тварин подали у Тернополі. Жителі міста просять виділити землю та створити орган в міській раді. Ініціатор ідеї каже, що готовий очолити цей орган і працювати безкоштовно.

Всеукраїнський флешмоб в Тернополі

Всеукраїнський флешмоб "Діти єднають Україну. Діти проти війни" цьогоріч стартував із Тернополя. На Театральному майдані обласного центру 24 листопада акція за мир і проти російської агресії зібрала майже дві сотні учнів-активістів міських шкіл.

Фестиваль джазу у Тернополі

Кращі джазові виконавці України, Польщі, Індії та Америки приїдуть до Тернополя у рамках фестивалю «JazzBez» з 4 по 6 грудня. Перші два дні фестиваль відбуватиметься у Драматичному театрі, а шостого грудня - у барі «Коза».

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua