Популярне

Хто тренуватиме нових полісменів?

До 29 грудня шукатимуть тих, хто тренуватиме нових полісменів у Тернополі.   Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Заняття проводитимуть у Львові.

Як злодії-невдахи вкрали автомобіль

Повідомлення про викрадення автомобіля марки «КІА SORENTO» до тернопільських поліцейських надійшло вночі 23 листопада від власника легківки. В області негайно було оголошено план-перехоплення, повідомляє сайт управління поліції.

ГРВІ на Тернопільщині

Протягом останнього тижня інтенсивний показник на 10 тис. населення в області склав 22 випадки захворювання на ГРВІ при епідпороговому значенні – 33 випадки.

24 листопада в історії Тернопілля

Сторінками історії:  1941 - почала функціонувати прокуратура при окружному суді м.Тернополя, 1954 – народився футболіст Петро Прядун, 2013 р - відбулася позачергова сесія Тернопільської міської ради на підтримку євроінтеграції.

Про "збої" програми Detransport

Визначити час перебування на зупинці, очікуючи на громадський транспорт, можна легко за допомогою програми Detransport. Однак і ця чудодійна система чомусь дає «збої».

Тернопільські комунальники звітують

Управління ЖКГ Тернополя звітує, що завершилася друга черга бульвару Пантелеймона Куліша у Тернополі. За цей час була відремонтована доріжка, яка з’єднує бульвар Куліша та вулицю Тарнавського .

Що чекати тернополянам цього тижня?

Триває місячник зі збору донорської крові в рамках акції “Врятуй дитині життя” на базі “Тернопільського обласного центру служби крові” за адресою м. Тернопіль, вул. Клінічна, 8, (з 9 до 13 год.). Донорами можуть стати люди віком 18 -45 років. Діє попередня реєтрація за тел.: (097 )18-63-959.

23 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1915 року – ліквідовано воєнне генерал-губернаторство Галичини, 1918 року - до Тернополі переїздить уряд ЗУНР, 1935 - помер довголітній тернопільський парох і громадський діяч о.Володимир Громницький.

Тернопільські покровителі-високопосадовці залишаються безнаказними

Згадалась мені давня історія...Ну не така і давня, а в більшій мірі просто замовчана. Минулого року в листопаді обирали директора ДНЗ "Скалатський професійний ліцей". Кандидатів було два: Супінський Й.О. та Бабійчук Н.В.

В Тернополі проходить фотовиставка “Ми – в Україні, Україна – в нас!”

66 фоторобіт тернополян змагаються за головний приз 25 000 гривень. Обласна фотовиставка юних аматорів “Ми – в Україні, Україна – в нас!” проходить з 16 до 21 листопада у Народному домі ” Перемога”. Молоді фотографи, через світлини, продемонстрували свою любов та вірність до України.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua