Популярне

Тернопільські дітлахи розмалювали автомобілі

Волонетри у Тернополі влаштувати свято для дітей-сиріт. Активісти Автомобільного клубу «Стрітер Тернопіль» разом із Тернопільським обласним комунальним дитячим будинком для дітей разом прибирали територію закладу та розмальовували автомобілі. Дітлахи отримали багато позитивних емоцій та подарунки. 

Благодійний концерт в костелі

Благодійний концерт, яким розпочинають новий, третій концертний рік мистецького проекту “Резонанс запрошує…”, проведуть 6 грудня о 16.00 у костелі св. апостолів Петра і Павла у м.Бережани.

Сьогодні горів «Березіль»?

Саме це питання схвилювало тернополян, які сьогодні зранку проїжджали повз заклад, що на вул. Миру, і спостерігали за значною кількістю пожежних машин біля Палацу культури.

Маловідомий палац на Тернопільщині

На Кременеччині, біля міста Кременець, знаходиться цікаве село Білокриниця. А цікаве воно тим, що тут збудований чудовий замок-палац XIX століття у англо-готичному стилі, з елемантами ренесансу.

26 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1829 -– на півдні Тернопільщини стався землетрус, 1933 - народився скульптор Іван Мердак, 2009 - Тернопіль включено у державну програму з підготовки до Євро-2012.

Любомир Крупа про хабарництво в Тернопільській освіті:" Ми це робимо, ми це хочемо робити, тому, що так легше!" (оновлено, відео)

У рамках проекту "Громадський контроль за використанням бюджетних коштів — пріоритет у боротьбі з корупцією" відбувся круглий стіл на тему "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація". Метою даного проекту є активізувати громадськість Тернопільської області на боротьбу з корупцією та посилити громадський контроль за використанням коштів місцевих бюджетів.

Притулок для тварин у Тернополі

Електронну петицію до міської ради про будівництво притулку для тварин подали у Тернополі. Жителі міста просять виділити землю та створити орган в міській раді. Ініціатор ідеї каже, що готовий очолити цей орган і працювати безкоштовно.

Всеукраїнський флешмоб в Тернополі

Всеукраїнський флешмоб "Діти єднають Україну. Діти проти війни" цьогоріч стартував із Тернополя. На Театральному майдані обласного центру 24 листопада акція за мир і проти російської агресії зібрала майже дві сотні учнів-активістів міських шкіл.

Фестиваль джазу у Тернополі

Кращі джазові виконавці України, Польщі, Індії та Америки приїдуть до Тернополя у рамках фестивалю «JazzBez» з 4 по 6 грудня. Перші два дні фестиваль відбуватиметься у Драматичному театрі, а шостого грудня - у барі «Коза».

Водіїв попереджають про ожеледицю

Зa пpoгнoзaми cинoптикiв в нaйближчi днi пpoгнoзyютьcя знижeння тeмпepaтypи, мoжливe виникнeння oжeлeдицi Сaмe в пepшi cнiгoпaди тa тyмaни збiльшyєтьcя pизик виникнeння aвapiйних cитyaцiй тa cкoєння дopoжньo-тpaнcпopтних пpигoд.

На Тернопільщині побили школяра

Скандал між батьками, дітьми та керівництвом школи розгорівся на Тернопільщині. У результаті 14-річний Віктор Міщенко зі струсом мозку та гематомами на шиї опинився в лікарні.

Цікаві історичні факти про одного із власників Збаража

Цікавими історичними фактами про одного із власників Збаража, сенатора, воєводи і лицаря Івана Миколайовича, князя Збаразького, відомого з польських джерел, як Януш, поділився з «Тереном» історик, старший науковий співробітник науково-дослідного відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля» Руслан Підставка.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією