Популярне

Поради дієтолога для тернополян

Той, хто у ці вихідні знайшов кілька годин часу, аби побувати на зустрічі з відомим українським дієтологом Оксаною Скиталінською, отримав чималий заряд оптимізму, мудрі поради і цінну інформацію.

Фото вчорашньої негоди

30 листопада, та 1 грудня погода аж ніяк не потішила тернополян. Впродовж цих днів, мешканці міста спостерігали за небом, адже воно було настільки захмареним, що моментами тіло ставало гусячим.

Обережно, шахраї телефонують і представляються працівниками банку!

Вражаючу суму вдалося заробити шахраям на користувачах Приватбанку на Тернопільщині цього року – 1 мільйон 822 тисячі. Не рідко злодії телефонують до людей та представляються працівниками банку. Такі афери часто проводять, використовуючи номери телефонів з інтернет-магазину «OLX».

Шквальний вітер та його наслідки

Впpoдoвж 1 гpyдня  pятyвaльники Тepнoпiльcькoї oблacтi зaлyчaлиcя дo лiквiдaцiї нacлiдкiв нecпpиятливих пoгoдних yмoв. Зoкpeмa, в мicтi Тepнoпiль  пpoвoдилocь дeблoкyвaння дepeвa  внacлiдoк йoгo пaдiння  нa eлeктpooпopи вyличнoгo ocвiтлeння.

2 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1941 – помер уродженець Бережан, маршал Польщі Едвард Ридз-Смігли, 1951 - народився поет-пісняр Степан Галябарда, 2013 - на Театральному майдані Тернополя зібралося більше 15 тис. городян, протестуючи проти дій тодішньої влади.

Виробництво часнику в Тернополі

Виробництво часнику в Україні і зокрема на Тернопільщині не насичує внутрішніх ринків. Відтак цей продукт привозять із-за кордону. Ціна на імпортний часник висока.

Строки подання останньої декларації

При анулюванні ПДВ – реєстрації останнім звітним періодом вважається період, що починається з дня, наступного за останнім днем попереднього звітного періоду і, закінчується днем анулювання реєстрації.

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесві?тній день боротьби? зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

1 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1921 - народився польський письменник, драматург Анджей Виджинський,1973 - народився політик Владислав Каськів, 2013- після кривавих подій у Києві на Театральний майдан Тернополя вийшло 40 тисяч людей.  

Тернопільські кухарі – кращі серед своїх українських колег

Це підтверджують результати традиційного гастрономічного конкурсу «ПРОСТО. Їжа без пафосу!», який відбувся  у Львові. Серед учасників смачного змагання – кухарі з Харкова, Одеси, Києва, Івано-Франківська, Львова, Тернополя.

Сімейний бюджет по-тернопільськи

Щоб сімейний бюджет, як кажуть, ломився від грошей, для цього не обов’язково кожен місяць заробляти по мільйону доларів (хоча і це можна), необхідно всього лише навчитися правильно вести сімейний бюджет і розпоряджатися тими коштами, якими володіє в даний момент ваша сім’я.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua