Популярне

У відомстві головного освітянина Тернопільщини шумить торгівля

Як повідомляє сайт 0352 У тернопільського школяра знайшли наркотики. Оперативники обласного управління внутрішніх справ викрили юного поціновувача наркотичного зілля. У 16-річного мешканця обласного центру вилучили 15 грам марихуани.

Чи робити щеплення від грипу?

Нapaдa зa yчacтю мeдикiв мicтa, пpeдcтaвникiв caнiтapнo-eпiдeмioлoгiчнoї cлyжби, мicькoї paди тa кoмyнaльних ycтaнoв тa opгaнiзaцiй мicтa щoдo eпiдeмioлoгiчнoї cитyaцiї зaхвopювaнocтi нa гpип тa ГРВІ вiдбyлacя y мicькiй paдi.

4 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1942 -  з Бережан депортовано в табір знищення Белжец 1200 євреїв, 1951 - народився митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій УПЦ (МП), 1954 –народився український актор театру та кіно, театральний режисер і педагог Григорій Гладій.

Кому відшкодують 70 відсотків кредиту?

Цього року українці з особливою увагою прислухаються до тих порад, які дають фахівці з приводу економії електроенергії, газу. Дорогі енергоносії змушують думати, як їх використовувати менше й при цьому не потерпати.

Бронзовий макет довоєнного Тернополя

Тернопіль в бронзі. Такий об’єкт, за попередніми підрахунками його розробників, з’явиться в центрі міста вже навесні. Зараз творча група працює над макетом, пропрацьовує найменші деталі, прискіпливо ставиться  і до зелених насаджень.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua