Популярне

Строки подання останньої декларації

При анулюванні ПДВ – реєстрації останнім звітним періодом вважається період, що починається з дня, наступного за останнім днем попереднього звітного періоду і, закінчується днем анулювання реєстрації.

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесві?тній день боротьби? зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

1 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1921 - народився польський письменник, драматург Анджей Виджинський,1973 - народився політик Владислав Каськів, 2013- після кривавих подій у Києві на Театральний майдан Тернополя вийшло 40 тисяч людей.  

Тернопільські кухарі – кращі серед своїх українських колег

Це підтверджують результати традиційного гастрономічного конкурсу «ПРОСТО. Їжа без пафосу!», який відбувся  у Львові. Серед учасників смачного змагання – кухарі з Харкова, Одеси, Києва, Івано-Франківська, Львова, Тернополя.

Сімейний бюджет по-тернопільськи

Щоб сімейний бюджет, як кажуть, ломився від грошей, для цього не обов’язково кожен місяць заробляти по мільйону доларів (хоча і це можна), необхідно всього лише навчитися правильно вести сімейний бюджет і розпоряджатися тими коштами, якими володіє в даний момент ваша сім’я.

Найнижчий рівень злочинності в Україні - на Тернопільщині

Від початку року до суду направлено більше як півсотні обвинувальних актів стосовно корупціонерів. До кримінальної відповідальності притягнули 71 особу. Серед тих, кого вже покарали – 8 державних службовців, з них троє – головні лікарі медзакладів.

Обережно, хвороба Лайма!

Річна динаміка захворюваності Лайм-бореліозом у Тернопільській області характеризується вираженою сезонністю, пов’язаною з періодом активності переносників.

Триденний фестиваль джазу

Міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez» відбудеться у Тернополі 4-6 грудня. Він традиційно проходить на початку зими у різних містах України. Концерти у Тернополі відбуватимуться в Драмтеатрі та барі «Коза».

На Тернопільщині грип знову нагадує про себе

На Тернопільщині грип знову нагадує про себе. У санепідслужбі фіксують підвищення рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. Особливо вразливі до вірусів діти і літні люди. Відтак лікарі нагадують про щеплення.

30 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1789 - у Бучачі закрито монастир домініканців, 1913 - почалися роботи з прокладання залізничного шляху на Ланівці та Гусятин, 1944 - загинув кулеметник УПА Степан Підгайний.  

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua