Популярне

Кому відшкодують 70 відсотків кредиту?

Цього року українці з особливою увагою прислухаються до тих порад, які дають фахівці з приводу економії електроенергії, газу. Дорогі енергоносії змушують думати, як їх використовувати менше й при цьому не потерпати.

Бронзовий макет довоєнного Тернополя

Тернопіль в бронзі. Такий об’єкт, за попередніми підрахунками його розробників, з’явиться в центрі міста вже навесні. Зараз творча група працює над макетом, пропрацьовує найменші деталі, прискіпливо ставиться  і до зелених насаджень.

Поради дієтолога для тернополян

Той, хто у ці вихідні знайшов кілька годин часу, аби побувати на зустрічі з відомим українським дієтологом Оксаною Скиталінською, отримав чималий заряд оптимізму, мудрі поради і цінну інформацію.

Фото вчорашньої негоди

30 листопада, та 1 грудня погода аж ніяк не потішила тернополян. Впродовж цих днів, мешканці міста спостерігали за небом, адже воно було настільки захмареним, що моментами тіло ставало гусячим.

Обережно, шахраї телефонують і представляються працівниками банку!

Вражаючу суму вдалося заробити шахраям на користувачах Приватбанку на Тернопільщині цього року – 1 мільйон 822 тисячі. Не рідко злодії телефонують до людей та представляються працівниками банку. Такі афери часто проводять, використовуючи номери телефонів з інтернет-магазину «OLX».

Шквальний вітер та його наслідки

Впpoдoвж 1 гpyдня  pятyвaльники Тepнoпiльcькoї oблacтi зaлyчaлиcя дo лiквiдaцiї нacлiдкiв нecпpиятливих пoгoдних yмoв. Зoкpeмa, в мicтi Тepнoпiль  пpoвoдилocь дeблoкyвaння дepeвa  внacлiдoк йoгo пaдiння  нa eлeктpooпopи вyличнoгo ocвiтлeння.

2 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1941 – помер уродженець Бережан, маршал Польщі Едвард Ридз-Смігли, 1951 - народився поет-пісняр Степан Галябарда, 2013 - на Театральному майдані Тернополя зібралося більше 15 тис. городян, протестуючи проти дій тодішньої влади.

Виробництво часнику в Тернополі

Виробництво часнику в Україні і зокрема на Тернопільщині не насичує внутрішніх ринків. Відтак цей продукт привозять із-за кордону. Ціна на імпортний часник висока.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua