Популярне

В Грудні проведуть кастинг на «Міс Тернопіль-2016»

Відбірковий тур конкурсу краси «Міс Тернопіль-2016» відбудеться 23 грудня, о 17:00, в нічному клубі Allure. За звання найкращої та найкрасивішої тернополянки будуть змагатися дівчата віком від 16 до 24 років. Переможниця з Тернополя поїде на всеукраїнський конкурс «Міс Україна».

Рай на Тернопільщині

Коли я на Тернопільському автовокзалі запитувала: «А у вас є квитки до Раю?», було якось не по собі. На щастя, квитків не було, виявилося, що потрібно їхати у Бережани, а звідти вже зовсім близько, можна і пішки дійти…

15 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1809 - армія Голіцина зайняла Тернопільський округ, 1918 - у Тернополі спалахнула епідемія плямистого тифу, 1940 – на Тернопільщині відбулися перші вибори до місцевих Рад депутатів трудящих.

Інтернативна карта прибирання Тернополя

Міський голова Сергій Надал дав доручення управлінню ЖКГ розробити детальну карту прибирання міста. На інтерактивній карті буде інформація про балансоутримувача територій та відповідальних за прибирання.

Археологи з'ясували, що місто Теребовля виявляється на 400 років старшим

Археолог Марина Ягодинська виявила під час розкопок на території старого замку докази того, що найдавніше місто Тернопільської області Теребовля виявляється на 400 років старшим, ніж вважалося раніше.

Епідеміологічна ситуація на Тернопільщині

На Тернопільщині проводиться систематичний моніторинг показників захворюваності на грип та ГРВІ, температурного режиму в приміщеннях навчальних закладів, звітності шкіл про кількість відсутніх дітей з причини захворювання на грип, ГРВІ.

14 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1942 - члени повстанчого Фронту української революції захопили друкарню у Кременці, 1943   -нацисти спалили 240 дворів с.Шпиколоси, 1990 - архієрейська хіротонія єпископа Якова (Панчука).

В Тернополі завершилася акція «Врятуй дитині життя»

Благодійна акція «Врятуй дитині життя» завершилася у Тернополі.  Збір крові для онкохворих діток організувала «Жіноча січ». Тривала акція з 5-го жовтня до 30-го листопада. Вдалося зібрати більше 30-ти літрів крові.

Які ялинки радять купувати тернополянам?

Державні підприємства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства цьогоріч заготовлять 9 тисяч новорічних красунь, аби мешканці Тернопільщини змогли насолодитись Новорічними та Різдвяними насолодилися святами з живим ароматним деревцем.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua