Популярне

Тернопільські кухарі – кращі серед своїх українських колег

Це підтверджують результати традиційного гастрономічного конкурсу «ПРОСТО. Їжа без пафосу!», який відбувся  у Львові. Серед учасників смачного змагання – кухарі з Харкова, Одеси, Києва, Івано-Франківська, Львова, Тернополя.

Сімейний бюджет по-тернопільськи

Щоб сімейний бюджет, як кажуть, ломився від грошей, для цього не обов’язково кожен місяць заробляти по мільйону доларів (хоча і це можна), необхідно всього лише навчитися правильно вести сімейний бюджет і розпоряджатися тими коштами, якими володіє в даний момент ваша сім’я.

Найнижчий рівень злочинності в Україні - на Тернопільщині

Від початку року до суду направлено більше як півсотні обвинувальних актів стосовно корупціонерів. До кримінальної відповідальності притягнули 71 особу. Серед тих, кого вже покарали – 8 державних службовців, з них троє – головні лікарі медзакладів.

Обережно, хвороба Лайма!

Річна динаміка захворюваності Лайм-бореліозом у Тернопільській області характеризується вираженою сезонністю, пов’язаною з періодом активності переносників.

Триденний фестиваль джазу

Міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez» відбудеться у Тернополі 4-6 грудня. Він традиційно проходить на початку зими у різних містах України. Концерти у Тернополі відбуватимуться в Драмтеатрі та барі «Коза».

На Тернопільщині грип знову нагадує про себе

На Тернопільщині грип знову нагадує про себе. У санепідслужбі фіксують підвищення рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. Особливо вразливі до вірусів діти і літні люди. Відтак лікарі нагадують про щеплення.

30 листопада в історії Тернополя

Сторінками історії: 1789 - у Бучачі закрито монастир домініканців, 1913 - почалися роботи з прокладання залізничного шляху на Ланівці та Гусятин, 1944 - загинув кулеметник УПА Степан Підгайний.  

Чи збільшать ціну на проїзд тролейбусами?

За розрахунками КП “Тернопільелектротранс”, нині собівартість проїзду становить 2,71 грн. і це при нульовій рентабельності. Про це на останньому засіданні виконкому міськради повідомив директор тролейбусного депо Андрій Мастюх. Утім наразі чітко про терміни подорожчання проїзду говорити рано.

Сьогодні День пам'яті жертв голодоморів

Щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

28 листопада і історії Тернополя

Сторінками історії: 1948 - народився автор і виконавець пісень Василь Дунець, 1950 - загинув теоретик і організатор боротьби УПА Осип Дяків-Горновий, 1998 - інженер-конструктор НАСА Богдан-Тарас Гнатюк.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією