Популярне

Секрети закулісся шоу «Розсміши коміка»

Цей майбутній медик уже давно радує багатьох своїм відмінним почуттям гумору і дотепністю Він неодноразово виступав на сцені в університетській команді КВК. Вдалим виявився і дебют на всеукраїнському телеканалі. Ми вирішили поцікавитися в Олега Рейтора, як йому вдалося своїми жартами виграти  5 тисяч гривень.«Рішення спробувати свої сили в популярній розважальній програмі прийшло спонтанно. Побачив оголошення, що в Тернополі відбудеться кастинг для участі в «Розсміши коміка» і зацікавився, а тут ще й друзі підтримали : «Піди! Це реальний шанс показати себе», – згадує студент.Кастинг відбувався з 9 до 16 години. Олег після пар прийшов за вказаною адресою і побачив, що черга бажаючих потрапити на телешоу була довгенька. Перед ним було понад тридцять претендентів. Після виступу йому сказали чекати дзвінка. Через місяць організатори шоу зателефонували і запросили на зйомки до Києва.«Програму знімали на кіностудії імені О.Довженка. Серед учасників були люди з різних областей України, а також з Білорусі, Молдови, Росії. Я виступав другим в своїй групі. Підбадьорювала думка, що в залі серед глядачів за мене вболіває мій молодший двоюрідний брат Орест. Його віра в мене додавала впевненостіЯ читав  жартівливі мініатюри, які сам написав.  Володимир Зеленський розсміявся на першій хвилині, після жарту про дуже жадібного хлопчика, який  виносив сміття і приносив сміття. Його усмішка принесла мені першу тисячу гривень. На другій хвилині після жарту про наркомана Петра, який навіть і не підозрює, що живе сам, знаменитий шоумен усміхнувся знову. І сума виграшу зросла до 5 тисяч гривень. Продовжувати гру я не став.   Отримав  приз, дав коротке інтерв’ю за лаштунками і поспішив на вокзал, щоб встигнути на поїзд до Тернополя», – продовжив студент ТДМУ.До речі, Олег давно пише мініатюри і жарти, а виносити їх на широкий загал почав лише тоді, коли став членом університетської команди КВК. Майбутній медик зізнається, що дуже любить гру кмітливих і винахідливих, бо вона дарує людям гарний настрій. На його думку, гумор – це рятівне коло на хвилях життя і найкраща терапія від багатьох болячок. Сьгогодні Олег Рейтор є сленом команди КВК «В активному пошуку». До її складу входить ще троє студентів: Василь Мандрук, Ігор Бигар, Іван Гречко.Тим, хто сам любить і вміє жартувати, даруючи гарний настрій іншим, Олег радить розвивати свої здібності, бо в житті завжди є місце не лише подвигові, а й гумору. Ми ж бажаємо цьому юнакові успіхів, професійної реалізації і ще більших виграшів у житті! Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.     Джерело: http://infoprostir.te.ua

Завдяки утепленню будинків, Тернопіль споживає на 20% менше газу

xТриває реалізація «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя». У рамках програми 70% вартості робіт з термомодернізації будинку оплачує міська рада, а інші 30% – мешканці самого будинку.

Нічні тролейбуси в Тернополі

Напередодні Нового року та до 20 січня 2016р. у Тернополі в тестовому режимі буде курсувати два тролейбуси у нічний час - №5 та №11. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міськради.

9 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1965 - створено Тернопільський обласний комітет народного контролю, 1980 - народився народний депутат Тарас Юрик, 1992 - помер американський кіноактор, уродженець Козівського району Майк Мазуркі.

В Тернополі тестують валідатори

У Тернопільських тролейбусах проходить тестування автоматизованої системи оплати за проїзд. Близько 20 спеціальних пристроїв – валідаторів, кондуктори уже використовують.

Чи буде дефіцит цукру на Тернопільщині

Цукру в країні достатньо і його дефіциту немає. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко. Він зазначив, що тепер збирання цукрового буряка на рівні 73% від очікуваних площ.

8 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1884 - народився Юліан Опільський, 1930 - засновано Тернопільський драмтеатр, 1966 - створено Тернопільський і Монастириський райони.

В Тернополі проведуть акцію "Нагодуй та зігрій"

На сходах біля драмтеатру збиратимуть олію, шуби та шприци для собак. Тернопільські зоозахисники з "Ноєвого ковчега" організовують акцію "Нагодуй та зігрій", щоби собаки, в яких нема господаря, могли перезимувати. Необхідне збиратимуть 12 грудня на сходах біля драмтеатру. 

Пропозиція директора Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомира Крупи про закриття шкіл

У червні цього року в тернопільських медіа обговорювалась пропозиція директора Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомира Крупи про закриття 31 школи та реорганізацію 19 шкіл. Серед них дві школи Теребовлянського району. У листопаді на будівництво нової школи у Теребовлянському районі було виділено 5.26 млн гривень.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua