Популярне

Бронзовий макет довоєнного Тернополя

Тернопіль в бронзі. Такий об’єкт, за попередніми підрахунками його розробників, з’явиться в центрі міста вже навесні. Зараз творча група працює над макетом, пропрацьовує найменші деталі, прискіпливо ставиться  і до зелених насаджень.

Поради дієтолога для тернополян

Той, хто у ці вихідні знайшов кілька годин часу, аби побувати на зустрічі з відомим українським дієтологом Оксаною Скиталінською, отримав чималий заряд оптимізму, мудрі поради і цінну інформацію.

Фото вчорашньої негоди

30 листопада, та 1 грудня погода аж ніяк не потішила тернополян. Впродовж цих днів, мешканці міста спостерігали за небом, адже воно було настільки захмареним, що моментами тіло ставало гусячим.

Обережно, шахраї телефонують і представляються працівниками банку!

Вражаючу суму вдалося заробити шахраям на користувачах Приватбанку на Тернопільщині цього року – 1 мільйон 822 тисячі. Не рідко злодії телефонують до людей та представляються працівниками банку. Такі афери часто проводять, використовуючи номери телефонів з інтернет-магазину «OLX».

Шквальний вітер та його наслідки

Впpoдoвж 1 гpyдня  pятyвaльники Тepнoпiльcькoї oблacтi зaлyчaлиcя дo лiквiдaцiї нacлiдкiв нecпpиятливих пoгoдних yмoв. Зoкpeмa, в мicтi Тepнoпiль  пpoвoдилocь дeблoкyвaння дepeвa  внacлiдoк йoгo пaдiння  нa eлeктpooпopи вyличнoгo ocвiтлeння.

2 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1941 – помер уродженець Бережан, маршал Польщі Едвард Ридз-Смігли, 1951 - народився поет-пісняр Степан Галябарда, 2013 - на Театральному майдані Тернополя зібралося більше 15 тис. городян, протестуючи проти дій тодішньої влади.

Виробництво часнику в Тернополі

Виробництво часнику в Україні і зокрема на Тернопільщині не насичує внутрішніх ринків. Відтак цей продукт привозять із-за кордону. Ціна на імпортний часник висока.

Строки подання останньої декларації

При анулюванні ПДВ – реєстрації останнім звітним періодом вважається період, що починається з дня, наступного за останнім днем попереднього звітного періоду і, закінчується днем анулювання реєстрації.

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесві?тній день боротьби? зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

1 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1921 - народився польський письменник, драматург Анджей Виджинський,1973 - народився політик Владислав Каськів, 2013- після кривавих подій у Києві на Театральний майдан Тернополя вийшло 40 тисяч людей.  

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією