Популярне

Археологи з'ясували, що місто Теребовля виявляється на 400 років старшим

Археолог Марина Ягодинська виявила під час розкопок на території старого замку докази того, що найдавніше місто Тернопільської області Теребовля виявляється на 400 років старшим, ніж вважалося раніше.

Епідеміологічна ситуація на Тернопільщині

На Тернопільщині проводиться систематичний моніторинг показників захворюваності на грип та ГРВІ, температурного режиму в приміщеннях навчальних закладів, звітності шкіл про кількість відсутніх дітей з причини захворювання на грип, ГРВІ.

14 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1942 - члени повстанчого Фронту української революції захопили друкарню у Кременці, 1943   -нацисти спалили 240 дворів с.Шпиколоси, 1990 - архієрейська хіротонія єпископа Якова (Панчука).

В Тернополі завершилася акція «Врятуй дитині життя»

Благодійна акція «Врятуй дитині життя» завершилася у Тернополі.  Збір крові для онкохворих діток організувала «Жіноча січ». Тривала акція з 5-го жовтня до 30-го листопада. Вдалося зібрати більше 30-ти літрів крові.

Які ялинки радять купувати тернополянам?

Державні підприємства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства цьогоріч заготовлять 9 тисяч новорічних красунь, аби мешканці Тернопільщини змогли насолодитись Новорічними та Різдвяними насолодилися святами з живим ароматним деревцем.

Тернополянка - майстер спорту України

Жителька села Настасів Тернопільського району, представниця «Інваспорту» Ольга Зазуляк отримала посвідчення «Майстра спорту України» з легкої атлетики. Дівчину першою серед жінок Тернопільщини удостоєно такого спортивного звання у літніх Паралімпійських видах спорту.

11 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1882 року – народився театральний ак¬тор Євген Захарчук, 1937 – НКВД стратило дружину тернополянина, художника Михайла Бойчука Софію Налепинську-Бойчук, 1985 - помер старшина УПА, письменник Максим Скорупський.

Де взяти новорічну ялинку в горщику?

Новорічну ялинку в горщику можна придбати в тернопільському лісництві, яке розташоване у Петрикові. Таким чином можна зберегти життя новорічного деревця і водночас насолоджуватися запахом хвої у помешканні під час зимових свят.

Нові тарифи на холодну воду

Нові тарифи на холодну воду та водовідведення діятимуть із першого січня 2016 року. Відповідну постанову прийняла національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Все більше тернополян хворіє на ГРВІ

Загальна захворюваність на грип та ГРВІ за останні 7 днів серед населення Тернопільщини становить 27,3 випадки на 10 тис. населення, що становить 48,2% до розрахункового показника визначення початку епідемії.

10 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1941 - народився майбутній тернопільський школяр та композитор Ігор Поклад, 1975 - з Нобелівської трибуни прозвучало прізвище тернопільського дисидента, 1989 - Катедру закрили на замок.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua