Популярне

Пропозиція директора Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомира Крупи про закриття шкіл

У червні цього року в тернопільських медіа обговорювалась пропозиція директора Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомира Крупи про закриття 31 школи та реорганізацію 19 шкіл. Серед них дві школи Теребовлянського району. У листопаді на будівництво нової школи у Теребовлянському районі було виділено 5.26 млн гривень.

У відомстві головного освітянина Тернопільщини шумить торгівля

Як повідомляє сайт 0352 У тернопільського школяра знайшли наркотики. Оперативники обласного управління внутрішніх справ викрили юного поціновувача наркотичного зілля. У 16-річного мешканця обласного центру вилучили 15 грам марихуани.

Чи робити щеплення від грипу?

Нapaдa зa yчacтю мeдикiв мicтa, пpeдcтaвникiв caнiтapнo-eпiдeмioлoгiчнoї cлyжби, мicькoї paди тa кoмyнaльних ycтaнoв тa opгaнiзaцiй мicтa щoдo eпiдeмioлoгiчнoї cитyaцiї зaхвopювaнocтi нa гpип тa ГРВІ вiдбyлacя y мicькiй paдi.

4 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1942 -  з Бережан депортовано в табір знищення Белжец 1200 євреїв, 1951 - народився митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій УПЦ (МП), 1954 –народився український актор театру та кіно, театральний режисер і педагог Григорій Гладій.

Кому відшкодують 70 відсотків кредиту?

Цього року українці з особливою увагою прислухаються до тих порад, які дають фахівці з приводу економії електроенергії, газу. Дорогі енергоносії змушують думати, як їх використовувати менше й при цьому не потерпати.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією