Популярне

4 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1942 -  з Бережан депортовано в табір знищення Белжец 1200 євреїв, 1951 - народився митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій УПЦ (МП), 1954 –народився український актор театру та кіно, театральний режисер і педагог Григорій Гладій.

Кому відшкодують 70 відсотків кредиту?

Цього року українці з особливою увагою прислухаються до тих порад, які дають фахівці з приводу економії електроенергії, газу. Дорогі енергоносії змушують думати, як їх використовувати менше й при цьому не потерпати.

Бронзовий макет довоєнного Тернополя

Тернопіль в бронзі. Такий об’єкт, за попередніми підрахунками його розробників, з’явиться в центрі міста вже навесні. Зараз творча група працює над макетом, пропрацьовує найменші деталі, прискіпливо ставиться  і до зелених насаджень.

Поради дієтолога для тернополян

Той, хто у ці вихідні знайшов кілька годин часу, аби побувати на зустрічі з відомим українським дієтологом Оксаною Скиталінською, отримав чималий заряд оптимізму, мудрі поради і цінну інформацію.

Фото вчорашньої негоди

30 листопада, та 1 грудня погода аж ніяк не потішила тернополян. Впродовж цих днів, мешканці міста спостерігали за небом, адже воно було настільки захмареним, що моментами тіло ставало гусячим.

Обережно, шахраї телефонують і представляються працівниками банку!

Вражаючу суму вдалося заробити шахраям на користувачах Приватбанку на Тернопільщині цього року – 1 мільйон 822 тисячі. Не рідко злодії телефонують до людей та представляються працівниками банку. Такі афери часто проводять, використовуючи номери телефонів з інтернет-магазину «OLX».

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією