Популярне

29 грудня в історії Тернополя

1943 – народився письменник, громадсько-політичний діяч Левко Крупа Левко Миколайович. 1975 – у м.Чортків народився Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, 2013 - на Театральному майдані пройшло віче «Солідарність проти терору».

В Тернополі діє виставка різдвяних композицій

Оглянути різноманітні дідухи та традиційні різдвяні прикраси можуть тернополяни та гості обласного центру. Вже звичну для нашого міста виставку відкрили в Українському домі. Експонати виготовлені руками вихованців та педагогів обласного центру еколого-натуралістичної творчості. Експозицію умовно поділили на три частини. Центральна присвячена патріотичному напрямку.

Ціни на живі ялинки в Тернополі

Живі ялинки у передноворічні дні масово продають у Тернополі. Практично у кожному мікрорайоні міста можна побачити точки продажу ялинок, а на вулицях – тернополян із деревцем в руках.

28 грудня в історії України

1870 - відкрито залізничну колія Золочів-Тернопіль, 1947 - загинув єпископ УГКЦ Григорій Хомишин, 2003 - помер екс-голова Тернопільської ОДА Борис Косенко.

Про колегію департаменту освіти і науки Тернопільскої ОДА!

Шумно і сумно відбулося 22 грудня 2015 року чергове зібрання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Шумно – тому що впродовж майже двох з половиною годин роботи в залі засідання не припинявся гамір, спричинений розмовами членів колегії та запрошених, а сумно – тому що присутні в черговий раз пересвідчилися в низькому професіоналізмі очільників обласної освіти.

В Тернополі відбувся бій на мечах часів Київської Русі (фото)

Професійне свято відзначили 24 грудня працівники Державного архіву Тернопільської області. Цього дня вони не тільки приймали вітання і нагороди за працю, а й приймали у себе відвідувачів. Для усіх бажаючих відкрили виставку «Право на колір» та провели екскурсію архівом. А після засідання колегії архівістів потішили  оригінальним подарунком. Представники тернопільського клубу  історичної реконструкції «Галицька дружина» показали їм бій на мечах часів Київської Русі.

Чи буде в Тернополі справжня зима?

Приємне тепло цього тижня не зовсім типова погода для грудня. Температура повітря в Тернополі досягла історичного максимуму, який востаннє фіксували понад п’ятдесят років тому.

Тернополяни просять встановити композицію з літер «I LOVE TERNOPIL»

Композицію з літер «I LOVE TERNOPIL» просять встановити на пагорбах, поблизу набережної Тернопільського ставу — є відповідна петиція. Місце в народі називають "Єлісями". Нагадаємо, перед тим тернопільска студентка Богдана Перевізник пропонувала поставити там напис "Файне місто", який використовувався на однойменному фестивалі.

25 грудня в історії Тернополя

1909 - народився американський кіноактор Майк Мазуркі, 1939 - засновано ВАТ “Тернопільський комбайновий завод”, 1975 – у Тернополі урочисто відкрито тролейбусний рух.

В Тернополі від сильного вітру впав білборд

Під час сильного вітру більше тижня тому на вулиці Слівенській упав білборд, який там пролежав аж до сьогоднішнього дня, поки небайдужий мешканець міста не зняв усе на відео та опублікував у соціальних мережах.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua