Популярне

Нічні тролейбуси в Тернополі

Напередодні Нового року та до 20 січня 2016р. у Тернополі в тестовому режимі буде курсувати два тролейбуси у нічний час - №5 та №11. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міськради.

9 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1965 - створено Тернопільський обласний комітет народного контролю, 1980 - народився народний депутат Тарас Юрик, 1992 - помер американський кіноактор, уродженець Козівського району Майк Мазуркі.

В Тернополі тестують валідатори

У Тернопільських тролейбусах проходить тестування автоматизованої системи оплати за проїзд. Близько 20 спеціальних пристроїв – валідаторів, кондуктори уже використовують.

Чи буде дефіцит цукру на Тернопільщині

Цукру в країні достатньо і його дефіциту немає. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко. Він зазначив, що тепер збирання цукрового буряка на рівні 73% від очікуваних площ.

8 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1884 - народився Юліан Опільський, 1930 - засновано Тернопільський драмтеатр, 1966 - створено Тернопільський і Монастириський райони.

В Тернополі проведуть акцію "Нагодуй та зігрій"

На сходах біля драмтеатру збиратимуть олію, шуби та шприци для собак. Тернопільські зоозахисники з "Ноєвого ковчега" організовують акцію "Нагодуй та зігрій", щоби собаки, в яких нема господаря, могли перезимувати. Необхідне збиратимуть 12 грудня на сходах біля драмтеатру. 

Пропозиція директора Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомира Крупи про закриття шкіл

У червні цього року в тернопільських медіа обговорювалась пропозиція директора Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомира Крупи про закриття 31 школи та реорганізацію 19 шкіл. Серед них дві школи Теребовлянського району. У листопаді на будівництво нової школи у Теребовлянському районі було виділено 5.26 млн гривень.

У відомстві головного освітянина Тернопільщини шумить торгівля

Як повідомляє сайт 0352 У тернопільського школяра знайшли наркотики. Оперативники обласного управління внутрішніх справ викрили юного поціновувача наркотичного зілля. У 16-річного мешканця обласного центру вилучили 15 грам марихуани.

Чи робити щеплення від грипу?

Нapaдa зa yчacтю мeдикiв мicтa, пpeдcтaвникiв caнiтapнo-eпiдeмioлoгiчнoї cлyжби, мicькoї paди тa кoмyнaльних ycтaнoв тa opгaнiзaцiй мicтa щoдo eпiдeмioлoгiчнoї cитyaцiї зaхвopювaнocтi нa гpип тa ГРВІ вiдбyлacя y мicькiй paдi.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією