Популярне

Військовий туризм в Тернополі

Війсковим туризмом в Тернополі зацікавились бельгійці. Днями в місті перебував другий секретар - Військовий аташе Посольства Королівства Бельгія Дір Декостер. Чоловік разом з міським головою обговорив питання відновлення захоронення на Микулинецькому кладовищі бельгійських вояків, які загинули та були поховані на цьому цвинтарі у часи Першої світової війни.

17 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1896 – у Струсові народився блаженний священномученик о.Микола Цегельський,  1933 – Раднарком УСРР позбавив Лнся Курбаса звання народного артиста,  1937 - народилася Заслужена артистка України Марія Гонта.

ПОменшало безробітніх тернополян

За листопад 2015 року в Тернопільський міськрайонний центр зайнятості звернулися  717  громадян,  які проживають в м. Тернополі, що на 98 осіб більше ніж за аналогічний період минулого року (619 чол.).

Новорічний ярмарок в Тернополі

Ексклюзивне взуття — валяні вручну чобітки з вовни — продаватимуть на Новорічному ярмарку в Тернополі. Авторське взуття майстриня Юлія Пізар пропонує тим, хто любить красу і оригінальність, а також воно підійде тим, хто має проблеми з стопами, суглобами на ногах чи алергію.

16 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1923 – в Тернополі відкрито статую Адаму Міцкевичу, 1943 – відбувся перший бій сотні УПА "Сірі вовки", 1982 – на Тернопільщині створено Яблунівський, Довжоцький, Голицький ботанічні заказники.

В Грудні проведуть кастинг на «Міс Тернопіль-2016»

Відбірковий тур конкурсу краси «Міс Тернопіль-2016» відбудеться 23 грудня, о 17:00, в нічному клубі Allure. За звання найкращої та найкрасивішої тернополянки будуть змагатися дівчата віком від 16 до 24 років. Переможниця з Тернополя поїде на всеукраїнський конкурс «Міс Україна».

Рай на Тернопільщині

Коли я на Тернопільському автовокзалі запитувала: «А у вас є квитки до Раю?», було якось не по собі. На щастя, квитків не було, виявилося, що потрібно їхати у Бережани, а звідти вже зовсім близько, можна і пішки дійти…

15 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1809 - армія Голіцина зайняла Тернопільський округ, 1918 - у Тернополі спалахнула епідемія плямистого тифу, 1940 – на Тернопільщині відбулися перші вибори до місцевих Рад депутатів трудящих.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією