Популярне

ПОменшало безробітніх тернополян

За листопад 2015 року в Тернопільський міськрайонний центр зайнятості звернулися  717  громадян,  які проживають в м. Тернополі, що на 98 осіб більше ніж за аналогічний період минулого року (619 чол.).

Новорічний ярмарок в Тернополі

Ексклюзивне взуття — валяні вручну чобітки з вовни — продаватимуть на Новорічному ярмарку в Тернополі. Авторське взуття майстриня Юлія Пізар пропонує тим, хто любить красу і оригінальність, а також воно підійде тим, хто має проблеми з стопами, суглобами на ногах чи алергію.

16 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1923 – в Тернополі відкрито статую Адаму Міцкевичу, 1943 – відбувся перший бій сотні УПА "Сірі вовки", 1982 – на Тернопільщині створено Яблунівський, Довжоцький, Голицький ботанічні заказники.

В Грудні проведуть кастинг на «Міс Тернопіль-2016»

Відбірковий тур конкурсу краси «Міс Тернопіль-2016» відбудеться 23 грудня, о 17:00, в нічному клубі Allure. За звання найкращої та найкрасивішої тернополянки будуть змагатися дівчата віком від 16 до 24 років. Переможниця з Тернополя поїде на всеукраїнський конкурс «Міс Україна».

Рай на Тернопільщині

Коли я на Тернопільському автовокзалі запитувала: «А у вас є квитки до Раю?», було якось не по собі. На щастя, квитків не було, виявилося, що потрібно їхати у Бережани, а звідти вже зовсім близько, можна і пішки дійти…

15 грудня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1809 - армія Голіцина зайняла Тернопільський округ, 1918 - у Тернополі спалахнула епідемія плямистого тифу, 1940 – на Тернопільщині відбулися перші вибори до місцевих Рад депутатів трудящих.

Інтернативна карта прибирання Тернополя

Міський голова Сергій Надал дав доручення управлінню ЖКГ розробити детальну карту прибирання міста. На інтерактивній карті буде інформація про балансоутримувача територій та відповідальних за прибирання.

Археологи з'ясували, що місто Теребовля виявляється на 400 років старшим

Археолог Марина Ягодинська виявила під час розкопок на території старого замку докази того, що найдавніше місто Тернопільської області Теребовля виявляється на 400 років старшим, ніж вважалося раніше.

Епідеміологічна ситуація на Тернопільщині

На Тернопільщині проводиться систематичний моніторинг показників захворюваності на грип та ГРВІ, температурного режиму в приміщеннях навчальних закладів, звітності шкіл про кількість відсутніх дітей з причини захворювання на грип, ГРВІ.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією