Популярне

Школа Хогвартс на Тернопільщині

Тернопільські фанати «поттеріани» мають змогу відвідати зимовий табір “Winter Magic School” з 11 по 15 січня. Справжню школу Хогвартсу у селі Жуків Бережанського району влаштував пластовий курінь «Орден Хрестоносців», передає Терен.

6 січня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1936 - народився фотокореспонт Василь Бурма, 1940 - у Тернополі зруйновано пам’ятник Пілсудському, 2007 - помер композитор і співак Анатолій Горчинський.

Баранів на шашлик не запрошують? (заступник голови Тернопільської облради хоче шашлика) (2)

    Є такий іронічний вислів: «Баранів на шашлик не запрошують». Та всупереч цієї всім зрозумілої іронічної логіки, Любомир Левкович Крупа, вчорашній директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, а нині ? заступник голови обласної ради з гуманітарних питань, вирішив у переддень новорічного свята доказати всім, що він здатен ламати усталені стереотипи. Любомир Левкович 30 грудня 2015 року несподівано прийшов до колективу Тернопільського обласного комунального інституту (далі – інститут), аби запросити їх на своє «кулінарне» шоу. Кулінарні вподобання Любомира Левковича вже всім давно відомі – він усіма силами прагне «з’їсти» в.о. директора інституту Сергія Миколайовича Алілуйка. Тому поява на сцені, а, вірніше, за столом президії несподіваного і неочікуваного новорічного гостя нічого доброго не обіцяла і не додала святкового настрою більшості членів колективу інституту. Любомир Левкович  для колективу  гарантований знак біди: побачив у інституті Крупу Л.Л. – все, чекай нових проблем.

На Тернопільщині популяція лисиці перевищує норму

Через значне збільшення популяції червоної лисиці в окремих селах оголошено карантин. “На даний час в Кременецькому районі є вісім неблагополучних пунктів щодо сказу, а саме: Почаїв, села Лідихів, Білокриниця, Андруга, Савчиці, Кременець.

В Тернополі свідоцтво про народження дитини видають безпосередньо в пологовому

Тернопіль став одним з десяти міст України, де свідоцтво про народження дитини видають безпосередньо в пологовому. Таке нововведення суттєво полегшує життя батькам. Щоправда, тепер визначитися з іменем малюка треба заздалегідь.

Чиї автомобілі не будуть оподатковуватись транспортним податком?

Тернопільська міська податкова роз'яснює:Починаючи з 1 січня 2016 року оподатковуватимуться транспортним податком легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років (включно) та середньоринкова вартість яких становить 750 розмірів мінімальної заробітної плати (1033500 грн), встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року на 2016 рік.

5 січня в історії Тернополя

1911  – померла блаженна Марцеліна Даровська, 1940 - постанова про відкриття педагогічних шкіл в містах Тернополі і Чорткові, 1946 – у с.Буряківці Заліщицького району відбувся бій підрозділу УПА “Савви” та групи Товстенського райвідділу НКВС.

Тернополян попереджають про переохолодження

У зв’язку з суттєвим пониженням температури навколишнього середовища, поліцейські Тернопільщини разом із надзвичайниками та органами місцевого самоврядування вживатимуть заходів щодо недопущення смертей через переохолодження.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua