Популярне

В Тернополі вкотре постало питання пільгового проїзду

З прийняттям державного бюджету на 2016 рік в Тернополі вкотре постало питання пільгового проїзду. Як відомо, раніше уряд передавав на місцеві бюджети субвенціями кошти для того, щоб покрити витрати транспортним компаніям за перевезення пільговиків.

21 січня в історії Тернополя

1918 - помер галицький магнат, меценат Володислав Федорович, 1947 - загинули командир сотні «Сірі Вовки» Петро Хамчук та шеф СБ ОУН Микола Арсенич, 1990 - відбувся «Живий ланцюг єднання».

Комісія вивчатиме питання щодо будівництва ГЕС на Дніпрі

У Тернополі тимчасова контрольна комісія з вивчення питання щодо будівництва каскаду гідроелектростанцій з водосховищами на верхньому Дністрі вирішила витребувати передпроектну документацію у владних та наукових інстанціях, вивчити експертизи фахівців щодо наслідків будівництва та провести громадські слухання в громадах.

На рок-фестивалі «Файне Місто 2016» виступлять три десятки гуртів

Майже три десятки музичних гуртів, які виступлять на рок-фестивалі «Файне Місто 2016», оголосили організатори. На головній сцені гратиме відома шведська група Pain, молдовська Zdob si Zdub, Brutto, O.Torvald Onuka, Тартак та інші.

На Тернопільщині хочуть відновити палац графа Бадені

Ще  у  2014 році на містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури Тернопільської облдержадміністрації було вирішено  розробити комплекс першочергових заходів щодо припинення руйнування конструкції даху та провести герметизацію покриття палацу графа Бадені у смт Коропець Монастириського району.

Як тернополянам уникнути переохолодження?

Переохолодження організму – гіпотермія – характеризується сильним падінням температури тіла. Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг.

У Тернопрлі розпочали демонтаж ялинки

Демонтаж ялинки на Театральному майдані закінчать завтра, 21 січня. Зараз комунальники повністю розібрали різдвяну шопку і почали знімати підвісні світлодіодні прикраси на вулиці Валовій.

20 січня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1548 - польський король дарував Тернополю магдебурзьке право, 1940 - територію Тернопільщини поділено на 38 районів, 1968 - померла рятівниця експозиції краєзнавчого музею Стефанія Садовська.

Як тернополяни купаються біля "моржатника" (фото)

Традиційно жителі міста сьогодні занурились у святу воду неподалік так званого "моржатника" в парку "Топільче". Дійство розпочалось близько 10:30. По обидві сторони водойми зібрались і ті, хто вирішив покупатись у святій воді та ті, хто вирішив за цим всім поспостерігати.

19 січня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1899 - в Тернополі затверджено українську гімназію ім.Франца-Йосифа, 1912 - народився Провідник ОУН Ярослав Стецько, 1990 - засновано товариство «Лемківщина».

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua