Популярне

Школа Хогвартс на Тернопільщині

Тернопільські фанати «поттеріани» мають змогу відвідати зимовий табір “Winter Magic School” з 11 по 15 січня. Справжню школу Хогвартсу у селі Жуків Бережанського району влаштував пластовий курінь «Орден Хрестоносців», передає Терен.

6 січня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1936 - народився фотокореспонт Василь Бурма, 1940 - у Тернополі зруйновано пам’ятник Пілсудському, 2007 - помер композитор і співак Анатолій Горчинський.

Баранів на шашлик не запрошують? (заступник голови Тернопільської облради хоче шашлика) (2)

    Є такий іронічний вислів: «Баранів на шашлик не запрошують». Та всупереч цієї всім зрозумілої іронічної логіки, Любомир Левкович Крупа, вчорашній директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, а нині ? заступник голови обласної ради з гуманітарних питань, вирішив у переддень новорічного свята доказати всім, що він здатен ламати усталені стереотипи. Любомир Левкович 30 грудня 2015 року несподівано прийшов до колективу Тернопільського обласного комунального інституту (далі – інститут), аби запросити їх на своє «кулінарне» шоу. Кулінарні вподобання Любомира Левковича вже всім давно відомі – він усіма силами прагне «з’їсти» в.о. директора інституту Сергія Миколайовича Алілуйка. Тому поява на сцені, а, вірніше, за столом президії несподіваного і неочікуваного новорічного гостя нічого доброго не обіцяла і не додала святкового настрою більшості членів колективу інституту. Любомир Левкович  для колективу  гарантований знак біди: побачив у інституті Крупу Л.Л. – все, чекай нових проблем.

На Тернопільщині популяція лисиці перевищує норму

Через значне збільшення популяції червоної лисиці в окремих селах оголошено карантин. “На даний час в Кременецькому районі є вісім неблагополучних пунктів щодо сказу, а саме: Почаїв, села Лідихів, Білокриниця, Андруга, Савчиці, Кременець.

В Тернополі свідоцтво про народження дитини видають безпосередньо в пологовому

Тернопіль став одним з десяти міст України, де свідоцтво про народження дитини видають безпосередньо в пологовому. Таке нововведення суттєво полегшує життя батькам. Щоправда, тепер визначитися з іменем малюка треба заздалегідь.

Чиї автомобілі не будуть оподатковуватись транспортним податком?

Тернопільська міська податкова роз'яснює:Починаючи з 1 січня 2016 року оподатковуватимуться транспортним податком легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років (включно) та середньоринкова вартість яких становить 750 розмірів мінімальної заробітної плати (1033500 грн), встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року на 2016 рік.

5 січня в історії Тернополя

1911  – померла блаженна Марцеліна Даровська, 1940 - постанова про відкриття педагогічних шкіл в містах Тернополі і Чорткові, 1946 – у с.Буряківці Заліщицького району відбувся бій підрозділу УПА “Савви” та групи Товстенського райвідділу НКВС.

Тернополян попереджають про переохолодження

У зв’язку з суттєвим пониженням температури навколишнього середовища, поліцейські Тернопільщини разом із надзвичайниками та органами місцевого самоврядування вживатимуть заходів щодо недопущення смертей через переохолодження.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією