Популярне

20 січня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1548 - польський король дарував Тернополю магдебурзьке право, 1940 - територію Тернопільщини поділено на 38 районів, 1968 - померла рятівниця експозиції краєзнавчого музею Стефанія Садовська.

Як тернополяни купаються біля "моржатника" (фото)

Традиційно жителі міста сьогодні занурились у святу воду неподалік так званого "моржатника" в парку "Топільче". Дійство розпочалось близько 10:30. По обидві сторони водойми зібрались і ті, хто вирішив покупатись у святій воді та ті, хто вирішив за цим всім поспостерігати.

19 січня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1899 - в Тернополі затверджено українську гімназію ім.Франца-Йосифа, 1912 - народився Провідник ОУН Ярослав Стецько, 1990 - засновано товариство «Лемківщина».

Чому триває рейдерство Тернопільського Інституту і кому це вигідно?

На завершенні різдвяні свята. За спільною молитвою в родинному колі, в гомоні колядок та щедрівок на другий план відходять проблеми та незгоди, які чекають нас на роботі. Особливо якщо вам поталанило працювати в епоху кардинальних змін і реформ, реорганізацій і люстрацій. А тим паче, якщо ви «улюбленець» долі і працюєте в колективі, який розривають конфлікти і внутрішні суперечності.

Бюджет Тернопільщини на 2016 рік (інфографіка)

Майже непомітно для громадськості відбулося затвердження обласного бюджету Тернопільскої області. Аналіз проекту бюджету області здійснили члени ГО «Експертно-аналітичної групи «Акцент» Богдан Малиняк та Василь Тарас. Тож з яким бюджетом прийдеться жити Тернопільщині протягом наступного року читайте далі.

У Тернополі - карантин

 У двох українських містах продовжили канікули через грип. Крім того, в Тернополі буде обмежено проведення масових заходів.

«Студія Квартал-95» приїжджає в Тернопіль

Найулюбленіші коміки: Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Степан Казанін, Олена Кравець, Олександр Пікалов, Юрій Крапов, Юрій Корявченков та інші зірки «Студії Квартал -95» незабаром приїдуть у Тернопіль, аби зарядити всіх шанувальників оптимізмом і бадьорістю.

Як тернополяни ставляться до заборони російських фільмів?

Український уряд заборонив прокат фільмів з російськими акторами, котрі негативно відгукуються про Україну і підтримують окупаційний режим Росії. Такі особи становлять національну небезпеку – постанова уряду №1143 від 2 грудня 2015 року. Більшість тернополян підтримують такі нововведення.

Самопоміч взяла Крупу (заступника голови Тернопільскої обласної ради), Крупа зробить з Неї дупу! (2)

«Акі меч караючий» від Крупи Любомира (Самопоміч)Депутати обласної ради нарешті знайшли «час і місце» для вирішення питання про призначення керівника Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (далі – інститут).  На порядок денний першого пленарного засіданні ІІ сесії обласної ради VI скликання, що відбулося 4 січня 2016 року було винесено питання про призначення на посаду директора інституту Петровського О.М., згідно із поданням департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. Нагадаємо читачам, що це подання «заднім» числом підписав колишній директор департаменту, а нині заступник голови обласної ради з гуманітарних питань Л.Л. Крупа. Довідавшись про такі плани обласної ради, колектив інституту 30 грудня 2015 року на своїх зборах прийняв звернення до голови обласної ради Овчарука В.В., профільної комісії та депутатського корпусу із проханням внести до порядку денного сесії питання про призначення на посаду директора інституту Алілуйка С.М., який у даний час виконує обов’язки  директора згаданого закладу згідно із розпорядженням голови обласної ради попереднього скликання.

Тернопільщина в журналі "Forbes"

Авторитетний журнал Forbes. Україна представив аеровiдео «З Україною в серці», де серед прекрасних місць України часто проглядається і Тернопільщина.

Найбільш аварійні міста України

Київ, Харків та Дніпропетровськ — найбільш аварійні міста України. В Тернополі ДТП стаються рідко.  Топ аварійності обласних центрів України опублікувала громадська організація «Товариство учасників руху». Рейтинг ґрунтується на статистиці ДТП.

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua