Популярне

На Тернопільщині захворюваність на грип утричі перевищує епідпоріг

Епідеміологічний поріг перевищено у вісімнадцяти областей України. Відтак Міністерство охорони здоров’я констатує загострення епідемії. На Тернопільщині ситуація постійно ускладнюється, наразі захворюваність утричі перевищує епідпоріг. Простежується тенденція збільшення кількості хворих.

Обережно, шахрайство у соцмережах!

Останнім часом особливо поширюється шахрайство у соцмережах. Невідомі особи «зламують» сторінки жителів краю та просять перерахувати кошти на банківську карку або телефон. Тернополянам радять про такі факти повідомляти до поліції.

Туризм на Тернопільщині

Туризм залишається одним із пріоритетних напрямків розвитку області на наступні чотири роки. Про це йшлося під час чергового засідання колегії облдержадміністрації.

Коли тернопільські школярі повернуться до навчання?

Через складну ситуацією із захворюваність на грип на у середніх загальноосвітніх закладах Тернопільщини тривають канікули. Директор департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома розповіла, що 29 січня засідатиме техногенна комісія, яка вирішуватиме, чи варто продовжувати у школах ці вимушені канікули, чи все-таки відновити навчання, пише TeNews.

«Тернопіль-1540» - корабель, названий на честь нашого міста (відео)

В кінці минулого року депутати Тернопільської міської ради звернулися до командування Військово-морських сил України та Міністра оборони із проханням розглянути можливість присвоєння одному із українських кораблів назви «Тернопіль-1540». У міськраді запевняють, отримали позитивну відповідь.

29 січня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1856 - народився літературознавець Александер Брюкнер, 1948 - МГБ заарештувало композитора Василя Барвінського, 1949 - у московській тюрмі помер біохімік Яків Парнас.

Тернополянин виграв 3 мільйони гривень

У неділю, 24 січня, на Тернопільщині побільшало мільйонерів. Гравець з нашої області закреслив три лінії у лотерейному квитку “Лото забави”. Оскільки закреслені лінії без пільгової підкови, то наш краянин зірвав куш у три мільйони гривень. Ще один гравець із того ж 859 розіграшу отримає 177 тисяч гривень. Він мешкає у Київській області.

Нова маршрутна мережа в Тернополі

27 січня на засіданні виконавчого комітету затверджено маршрути громадського транспорту загального користування у Тернополі. Відтак, у новій маршрутній мережі передбачено зміну сполучення громадського транспорту. Проте ці зміни будуть впроваджені не раніше травня, адже до цього часу управління транспорту, комунікацій та зв’язку повинне провести конкурс із відбору автоперевізників.

28 січня в історії Тернополя

Сторінками історії: 1900 - на Тернопільщині народився німецький письменник Герман Кестен, 2001 – помер єпископ УГКЦ, уродженець Збаража владика Іван Прашко.

Тернополяни масово пакують валізи на Захід

Черги, що розтягуються на кілька метрів і сягають далеко за межі відділень «Ідея Банку» та «Кредо Банку», де оплачують послуги польського візового центру в Тернополі, не перестають приковувати до себе поглядів пересічних тернополян.

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua