Популярне

Туризм на Тернопільщині

Туризм залишається одним із пріоритетних напрямків розвитку області на наступні чотири роки. Про це йшлося під час чергового засідання колегії облдержадміністрації.

 

Начальник управління туристичної інфраструктури ТОДА Назарій Яворський зазначив, що основою для розвитку туризму є відомі бренди: «Дністровський каньйон», «Замки Тернопілля», «Печери Тернопільщини», «Урочище Червоногород», «Медобори – Товтри запрошують», «Зарваниця», «Свято-Успенська Почаївська Лавра», «Борщівська вишиванка», «Бучач і Пінзель», «Мальовнича Бережанщина». А Кременецький район є серед лідерів з просування місцевого туристичного бренду під назвою «В магії Кременця – сила України» на загальноукраїнському туристичному ринку.

Минулого року в області активно розвивався фестивальний туризм. Зокрема, організували Свято замків у Збаражі, Чорткові, Підзамочку і Скалаті. Голова області Степан Барна зазначив, що подібні заходи мають відбуватися і цього року, адже нам є що показати. Тому упродовж всього туристичного сезону в області повинні відбуватися Свята замків. Перелік заходів і час мають бути підготовлені до 10 лютого. Директор департаменту культури, релігій та національностей Григорій Шергей повідомив, що орієнтовний перелік Днів замків уже є, але він потребував доопрацювання, оскільки всі заходи було заплановано проводити за одним сценарієм, що є неправильно. Наприклад, у Теребовлі має бути не «Фестиваль у княжому місті», а фестиваль часів княжої доби з відповідними костюмами та подіями. Так само і фестиваль «Братина» повинен включати і археологічну складову, а не тільки мистецько-краєзнавчу.

При нагоді Степан Барна згадав і Лемківське село, зазначивши, що воно має працювати не тільки два дні під час фестивалю «Дзвони Лемківщини», а весь рік. Адже там працює 10 людей, які отримують зарплату із бюджету, і вони повинні працювати цілий рік, тому різні заходи в Лемківському селі доцільно проводити на різні свята, а не тільки коли в область приїжджають лемки з різних країв. А голова обласної ради Віктор Овчарук запропонував виділити кошти з бюджету для підтримки фестивалю Маланки у Борщівському районі.

 

 

Джерело: http://zz.te.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua