Популярне

Зимові "Олімпійські дні" на Тернопільщині

Юні лижники випробували власні сили на обласних змаганнях з нагоди «Олімпійських днів», які стартували на Тернопільщині.

 

На узліссі Мишковицького лісу за перемогу змагалися 65 спортсменів з шести вікових груп. Організувала справжнє спортивне свято обласна федерація лижного спорту. 

«Завжди серед дітей у рік проведення Юнацьких Олімпійських ігор організовують «Олімпійські дні» у всіх регіонах нашої держави. Під егідою Національного олімпійського комітету України такі турніри відбуваються у різних видах спорту. Метою проведення цих змаганнях стало бажання зробити лижний вид спорту популярнішим і долучати дітей до занять спортом», – поділився заслужений тренер ШВСМ Олег Бунт.

Лижні перегони значно доступніший вид спорту, ніж біатлон, який потребує ще спеціального обладнання, зброї та патронів. Варто відзначити, що багато талановитих і сильних спортсменів-лижників часто стають біатлоністами і демонструють у двох видах спорту відмінні результати.

Учасники різних вікових категорій розділили між собою шість комплектів нагород, солодкі подарунки і премії:

Дівчата 2004 рік і молодші (2 км):

1. Олександра Меркушина

2. Катерина Ільніцька

3. Тетяна Пилипчук

Дівчата 2002-2003 р. н. (3 км):

1. Олександра Медоєва

2. Олександра Усенко

3. Лілія Романюк

Дівчата 2001 р. н. і старші (5 км):

1. Василина Ільницька

2. Ольга Славська

3. Мар’яна Мандзин

Хлопці 2004 р. н. і молодші (3 км):

  1. Олексій Качурай
  2. Владислав Сапужак
  3. Олег Гладь

Хлопці 2002-2003 р. н. (3 км):

  1. Віталій Мандзин
  2. Роман Костюк
  3. Андрій Галайко

Хлопці 2001 р. н. і старші (10 км) :

  1. Микола Марфут
  2. Андрій Оленюх
  3. Степан Губиш

Найбільше учасників змагань було з Мишкович, Острова, Буцніва та Великої Березовиці. Випробовували власні сили діти з Підгороднього, Тернополя, Кременця та багато інших.

 

 

Джерело: http://galsports.com

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua