Популярне

На Тернопільщині хочуть відновити палац графа Бадені

Ще  у  2014 році на містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури Тернопільської облдержадміністрації було вирішено  розробити комплекс першочергових заходів щодо припинення руйнування конструкції даху та провести герметизацію покриття палацу графа Бадені у смт Коропець Монастириського району.

 

Повідомили у прес-службі Тернопільської облради.

Обласна рада у 2015 році профінансувала перший етап протиаварійних та невідкладних  реставраційних робіт, які  продовжаться   у цьому році.

Днями  заступник  голови Тернопільської обласної ради  Любомир Крупа провів  робочу нараду  в  Коропецькому  обласному  ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною  підготовкою, на балансі якого перебуває палац.  За підсумками наради  передбачається у лютому цього року  продовжити фінансування  протиаварійних робіт, щоб завершити їх до літа.

На другому етапі  планується  провести   реставрацію   даху  головної  зали палацу Бадені.

Наступним етапом стане  розроблення у 2016 році  проекту  комплексної  реставрації  палацу  та  парку, що прилягає до нього,  з метою  відновлення  цілісного палацово-паркового комплексу унікальної  пам’ятки  історії та культури.

Обласна державна адміністрація  та обласна рада мають визначити обсяги та джерела фінансування  цих  робіт  та  проектів   у 2016 році.

 

 

Джерело: http://lypa.com.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua