Популярне

Директор корупції в освіті та науці Тернопільської ОДА (2)

На круглому столі "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація", що проводився 23 листопада у рамках проекту "Громадський контроль за використанням бюджетних коштів - пріоритет у боротьбі з корупцією" був присутній головний корупціонер тернопільської освіти - Любомир Крупа.

Під час виступу юриста проекту Ольги Мазаєвої, щодо найбільш корумпованих сфер у системі освіти Любомир Левкович уважно слухав та занотовував. Напевне, почув для себе деякі нові можливості для власного збагачення.
Коли ж слово надали йому - директор Департаменту освіти і науки ТОДА заявив: "Суспільство не готове до внутрішніх змін. Воно хоче давати хабар, докладати мінімум зусиль для того, щоб здобути освіту, і йде легшим шляхом." Розповів пан Любомир як мама з дитинства навчала його давати хабарі: коли вони відвідували лікаря, то несли курку чи качку.
Підсумував Любомир Крупа свій виступ словами: "Ми це робили, ми це хочем робити, тому, що так легше."
Тернопільські медіа уже неодноразово писали про рейдерство та корумпованість директора Департаменту освіти та науки ТОДА. Тому можна сміливо трішки відкорегувати його посаду: директор Корупції в освіті та науці ТОДА.

Олексій Р.

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua