Популярне

Директор корупції в освіті та науці Тернопільської ОДА (2)

На круглому столі "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація", що проводився 23 листопада у рамках проекту "Громадський контроль за використанням бюджетних коштів - пріоритет у боротьбі з корупцією" був присутній головний корупціонер тернопільської освіти - Любомир Крупа.

Під час виступу юриста проекту Ольги Мазаєвої, щодо найбільш корумпованих сфер у системі освіти Любомир Левкович уважно слухав та занотовував. Напевне, почув для себе деякі нові можливості для власного збагачення.
Коли ж слово надали йому - директор Департаменту освіти і науки ТОДА заявив: "Суспільство не готове до внутрішніх змін. Воно хоче давати хабар, докладати мінімум зусиль для того, щоб здобути освіту, і йде легшим шляхом." Розповів пан Любомир як мама з дитинства навчала його давати хабарі: коли вони відвідували лікаря, то несли курку чи качку.
Підсумував Любомир Крупа свій виступ словами: "Ми це робили, ми це хочем робити, тому, що так легше."
Тернопільські медіа уже неодноразово писали про рейдерство та корумпованість директора Департаменту освіти та науки ТОДА. Тому можна сміливо трішки відкорегувати його посаду: директор Корупції в освіті та науці ТОДА.

Олексій Р.

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua