Популярне

В Тернополі свідоцтво про народження дитини видають безпосередньо в пологовому

Тернопіль став одним з десяти міст України, де свідоцтво про народження дитини видають безпосередньо в пологовому. Таке нововведення суттєво полегшує життя батькам. Щоправда, тепер визначитися з іменем малюка треба заздалегідь.

 

Під кінець року тернополянину Петру дружина подарувала найцінніший подарунок – донечку. А вже сьогодні молодий татусь отримав свідоцтво про народження своєї маленької тернополянки.

ПЕТРО, батько новонародженої тернополянки

«Дуже все швидко, за хвилину подав документи і через пару днів віддали і нікуди не потрібно ходити».

Віднедавна в 2-й міській лікарні свідоцтво про народження дитини видають безпосередньо в пологовому відділенні. Там працює юрист, який приймає документи, а вже наступного дня видає готове свідоцтво.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в області

«Раніше, щоб отримати свідоцтво про народження дитини мама повинна була після виписки з лікарні йти в підрозділ реєстрації актів цивільного стану подавати документи, що звичайно, потребувало і затрат, і часу, і транспорту, щоб можна було отримати цей документ. Зараз цей сервіс ми надаємо прямо в пологовому будинку, нікуди йти не треба».

Вже до кінця січня, зазначає Едуард Кольцов, планують таке нововведення запровадити і у всіх інших пологових будинках області. В другій міській лікарні за спрощеною системою уже зареєстрували більше півсотні малят. Головний лікар закликав молодих батьків на цьому не зупинятися.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар міської лікарні №2

«Якщо врахувати, що чисельність народу України, як не стараємося, в Тернопільській області вона з плюсом, а кругом вона з мінусом. Через то, давайте обганяти за рахунок Тернопільської області доганяти всю Україну».


 

 

Джерелоhttp://intb.te.ua

 

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua