Популярне

Скільки заробляють і витрачають тернополяни?

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у ІІ кварталі 2015 р. сукупні ресурси домогосподарства в середньому за місяць становили4989 грн., у розрахунку на одну особу – 1703 грн.

 

Найбільшу питому вагу (85,4%) в структурі цих ресурсів займали грошові доходи, негрошові доходи становили 12,2%, використані заощадження – 2,4%.

 

Сукупні витрати домогосподарства в середньому за місяць склали 5143 грн., у розрахунку на одну особу – 1755 грн. На купівлю продовольчих товарів та на харчування поза домом в середньому за місяць члени домогосподарства витратили 3213 грн., на непродовольчі товари – 1132 грн., на оплату послуг – 427 грн., на інші витрати (допомогу родичам, іншим особам, вклади до банків тощо ) – 371 грн.

 

 

Джерело: http://business-companion.te.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua