Популярне

Тернопільські рятувальники отримали подарунок з Польщі

21 грудня рятувальники Шльонського воєводства Республіки Польща подарували українським колегам спецтехніку, яку ще донедавна використовували за призначенням в своїх підрозділах.

 

Зокрема, спеціальний автомобіль хімічного захисту на базі шасі Jelcz. Даний транспортний засіб оснащений обладнанням німецького виробництва і застосувується при ліквідації наслідків аварій, пов’язаних з викидом у навколишнє середовище різноманітних шкідливих хімічних речовин та ліквідації інших надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

У січні 2016 року кваліфіковані фахівці з Польщі розпочнуть підготовку тернопільських рятувальників до роботи з новим обладнанням. Після проходження навчання та оволодіння  необхідними знаннями й професійними навиками та здачею відповідних іспитів, техніку поставлять у бойовий розрахунок.

 

Начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей подякував польським колегам та відзначив, що даний автомобіль справді потрібний пожежно-рятувальній службі регіону, де до цього часу для хімічного захисту використовувався транспорт на базі шасі ЗІЛ, оснащений технічно застарілим обладнанням.

Окрім спецавтомобіля хімічного захисту працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій одержали ще й мікроавтобус для перевезення особового складу, на базі автомобіля Wolksvagen T4.

 

 

Джерело: http://tenews.te.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua