Популярне

Тернопільські рятувальники отримали подарунок з Польщі

21 грудня рятувальники Шльонського воєводства Республіки Польща подарували українським колегам спецтехніку, яку ще донедавна використовували за призначенням в своїх підрозділах.

 

Зокрема, спеціальний автомобіль хімічного захисту на базі шасі Jelcz. Даний транспортний засіб оснащений обладнанням німецького виробництва і застосувується при ліквідації наслідків аварій, пов’язаних з викидом у навколишнє середовище різноманітних шкідливих хімічних речовин та ліквідації інших надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

У січні 2016 року кваліфіковані фахівці з Польщі розпочнуть підготовку тернопільських рятувальників до роботи з новим обладнанням. Після проходження навчання та оволодіння  необхідними знаннями й професійними навиками та здачею відповідних іспитів, техніку поставлять у бойовий розрахунок.

 

Начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей подякував польським колегам та відзначив, що даний автомобіль справді потрібний пожежно-рятувальній службі регіону, де до цього часу для хімічного захисту використовувався транспорт на базі шасі ЗІЛ, оснащений технічно застарілим обладнанням.

Окрім спецавтомобіля хімічного захисту працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій одержали ще й мікроавтобус для перевезення особового складу, на базі автомобіля Wolksvagen T4.

 

 

Джерело: http://tenews.te.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua