Популярне

Сьогодні день Зимового сонцестояння

Сьогодні, 21 грудня о 23.03 нахил осі обертання Земної колі відносно Сонця прийме найбільше значення. Власне це і є моментом, хвилиною Зимового сонцестояння.

 Зимове сонцестояння можна назвати "північчю" року. Тепер справа йтиме до "ранку" тобто - до весни. Хоча попереду ще найбільш холодні зимові місяці - січень і лютий.

У середніх широтах, протягом року навесні й на початку літа, Сонце щодня підіймається усе вище над обрієм, а в момент літнього сонцестояння зупиняється й змінює свій рух на зворотний. Потім воно щодня опускається усе нижче й зрештою, у момент зимового сонцестояння, знову змінює свій рух на зворотний й починає підійматися.

21 і 22 грудня – найкоротші дні в році, а ніч з 21 на 22 - найдовша.

 

 

Джерело: http://te.20minut.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua