Популярне

Є що згадати, та нема про що дітям розповісти або чому заступник голови Тернопільської облради не звітував перед Громадською радою

17 грудня, відбулось засідання Громадської ради при Департаменті освіти і науки ТОДА.
Основним питанням у порядку денному було зачитування звіту про виконану роботу під час перебування на посаді колишнього директора Департаменту освіти і науки ТОДА Любомира Крупи.

Проте Любомир Левкович , оскільки він тепер займає посаду заступника голови обласної ради, вирішив не опускатися так низько і не звітувати перед Громадською радою. Крупа не лише не відвідував засідання, але і не пояснив причину, що вже стало для нього звичкою.
Відсутність Крупи пояснив в.о. директора Департаменту Чайківський В. Ф. Він розповів, що забув повідомити Крупу Л.Л. про зібрання Громадської ради. Сам Чайківський В. Ф. не з'явився на засідання у зв'язку із службовим відрядженням. Питання ось у чому: чому громадські активісти, журналісти, Громадська рада, в.о., що у відрядженні знають про дане засідання, а людина, яка повинна була звітувати навіть не здогадувалась.
Ігнорування даного заходу Любомиром Крупою ще раз свідчить про його зневагу до Громадської ради.
Нагадуємо, що у листопаді під час круглого столу на тему: "Корупція в системі освіти: чи скоро в Україні виросте здорова від корупції нація" Любомир Левкович звинуватив Громадську раду при Департаменті у некомпетентності.
А, можливо, Крупа знав про засідання Громадської ради і не просто проігнорував його, а пояснення значно простіше: не було що сказати, оскільки нічого корисного для суспільства та і освіти за час перебування на посаді деректора Любомир Левкович так і не зробив. За період управління Департаментом освіти і науки Крупа встиг допомогти лише собі. Не дарма він є членом політичної партії "Самопоміч".

Олексій Р.

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua