Популярне

В Тернополі тестують валідатори

У Тернопільських тролейбусах проходить тестування автоматизованої системи оплати за проїзд. Близько 20 спеціальних пристроїв – валідаторів, кондуктори уже використовують.

 

З кожним днем до робити залучатимуть усе більше одиниць цього обладнання. Планують, що до кінця року в усіх тролейбуса видаватимуть квитки «по-новому» і доведуть тестування до завершення, а уже з січня система запрацює повноцінно.

За допомогою автоматизованої системи оплати за проїзд можна контролювати і роботу кондуктора, і дізнатися, на яких зупинках   найбільший наплив пасажирів. Таким чином, працівники КП «Тернопільелектронранс» можуть визначити, які мікрорайони Тернополя потребують більше тролейбусів чи частішого їх курсування.

Наразі пасажирам видають і звичайні талони, і квитки, які вдруковують у валідаторах. Робити це не складно, кондуктори розповідають, що мають 2 пластикові картки – одну із написом 1.50 грн., а друга, для студентів, - 1 грн. І варто тільки прикласти одну з карток до валідатора, як він друкує квиток. На квитку вказано номер маршруту, тролейбуса, час видачі квитка, його ціну та багато іншої важливої інформації.

 

 

Джерело: http://tenews.te.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua

Зроблено web-студією