Популярне

Понад 66 тисяч туристів відвідали Тернопіль

Понад 66 тисяч туристів відвідали тернопіль за 8 місяців цього року. Тоді як план до кінця року – 80 тисяч туристів. Окрім того місто вже практично виконало план туристичного збору на рік.

 

- Основним показником, яким ми оцінюємо роботу нашого управління в тому числі, це кількість туристів і туристичний збір, - каже начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека. - Тож саме за рахунок 8 місяців ми майже виконали річний план туристичного збору. Так станом на 1 вересня орієнтовний показник туристичного збору - понад 62 тис грн при плані 65 тис грн. Кількість туристів за останніми підрахунками – 66 тисяч чоловік при плані 80. Звичайно що до кінця року цей показник буде збільшений , адже в місті відбудеться ще багато заходів. І цей рік у порівнянні з минулим роком, незважаючи на кризу в туристичній галузі, є позитивним для нашого міста.

Юрій Дейнека пояснив також, як рахували кількість туристів у місті.
- Кількість туристів розраховується на основі туристичного збору, адже готелі дають нам інформацію про кількість проживаючих, - каже він. - Туристичний збір – це один відсоток від загальної суми і середній показник суми за проживання в готелі. Як кажуть науковці, кількість туристів, які проживають у готелях треба множити на два, тому є частина туристів, яка не живе у готелях, а у інших місцях. Відтак насправді є набагато більше. Але нажаль точного обліку ніхто не може вести і жодне місто нажаль не має методики.

До слова,  упродовж 2015 року у Тернополі відбулося  9 фестивалів і до кінця року буде ще мінімум шість, додає пан Дейнека.

 

http://te.20minut.ua/Podii/ternopil-vid-pochatku-roku-vidvidali-tisyach-turistiv-10459770.html

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua