Популярне

На Тернопільщині завершився осінній призов

Осінній призов, згідно з розпорядженням президента України, закінчується 30 листопада. Обласний військовий комісар доповів керівництву області, які райони Тернопілля найкрашще виконали планове завдання.

 

Це Борщівський, Кременецький, Підволочиський, Підгаєцький та Чортківський райони. Гірша ситуація у Бучацькому, Тернопільському, Заліщицькому та Збаразькому районах, а також у м. Тернопіль, поінформував обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський.

- За результатами виконання завдань щодо призову на строкову службу буде прийнято відповідні кадрові рішення, – наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак. – Крім того, близько 200 сільських рад не відправили жодного призовника.

Нагадаємо, осінній призов, згідно з розпорядженням президента України, закінчується 30 листопада.
Призову на строкову службу в 2015 році підлягають особи віком від 20 до 27 років. 18- і 19-річні громадяни України можуть піти служити, але тільки за власним бажанням. Служба в армії триває півтора року.

 

 

Джерело: http://poglyad.te.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua