Популярне

Найнижчий рівень злочинності в Україні - на Тернопільщині

Від початку року до суду направлено більше як півсотні обвинувальних актів стосовно корупціонерів. До кримінальної відповідальності притягнули 71 особу. Серед тих, кого вже покарали – 8 державних службовців, з них троє – головні лікарі медзакладів.

 

ся протидія корупційним проявам, кримінальним правопорушенням, пов’язаним з ухиленням від призову на строкову службу та від мобілізації, виявлення та розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів на Тернопільщині – такими є пріоритетні напрямки роботи силових структур області.

  • Від початку року до суду направлено більше як півсотні обвинувальних актів стосовно корупціонерів, - повідомив Олександр Мартинюк. - До кримінальної відповідальності притягнуто 71особу.

Серед тих, кого вже покарали – 8 державних службовців. Це керівники підрозділів виконавчої та реєстраційної служб, а також керівник підрозділу ОДА та головний бухгалтер одного з управлінь УМВС України в області. Семеро міліціонерів, податківець, 4 посадовці органів місцевого самоврядування,11 працівників лікувальних установ, у тому числі три головних лікарі, 2 службовці підрозділів ЗСУ та інші.

  • Триває робота щодо виявлення фактів одержання неправомірної вигоди у великих розмірах, - каже Олександр Матринюк. - Для прикладу, у жовтні викрито працівника Головного управління Держгеокадастру в області, який отримав неправомірну вигоду в сумі 200000 гривень та 1000 доларів США за сприяння у наданні підприємцю органом місцевого самоврядування дозволу на розміщення тимчасової споруди для ведення підприємництва.

Йому обрано запобіжний – тримання під вартою та водночас визначено заставу у розмірі понад 200 тис. Гривень, каже прокурор області. Корупціонер відсторонений від займаної посади. Триває досудове розслідування. Незабаром обвинувальний акт стосовно нього буде скерований до суду. 

  • Вжито заходів до підвищення рівня судової репресії за вчинення корупційних злочинів, - повідомив Олександр Мартинюк. - Щодо п’яти осіб уже набрали законної сили вироки, якими їх засуджено до реального позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Джерело: http://te.20minut.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

Січ
29
У голови Тернопільської ОДА – новий гуманітарний заступник. Що про нього відомо

Про призначення на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Арсена Романовича Марчишака. Розпорядження підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він відповідатиме за гуманітарний блок питань.

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua