Популярне

Найнижчий рівень злочинності в Україні - на Тернопільщині

Від початку року до суду направлено більше як півсотні обвинувальних актів стосовно корупціонерів. До кримінальної відповідальності притягнули 71 особу. Серед тих, кого вже покарали – 8 державних службовців, з них троє – головні лікарі медзакладів.

 

ся протидія корупційним проявам, кримінальним правопорушенням, пов’язаним з ухиленням від призову на строкову службу та від мобілізації, виявлення та розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів на Тернопільщині – такими є пріоритетні напрямки роботи силових структур області.

  • Від початку року до суду направлено більше як півсотні обвинувальних актів стосовно корупціонерів, - повідомив Олександр Мартинюк. - До кримінальної відповідальності притягнуто 71особу.

Серед тих, кого вже покарали – 8 державних службовців. Це керівники підрозділів виконавчої та реєстраційної служб, а також керівник підрозділу ОДА та головний бухгалтер одного з управлінь УМВС України в області. Семеро міліціонерів, податківець, 4 посадовці органів місцевого самоврядування,11 працівників лікувальних установ, у тому числі три головних лікарі, 2 службовці підрозділів ЗСУ та інші.

  • Триває робота щодо виявлення фактів одержання неправомірної вигоди у великих розмірах, - каже Олександр Матринюк. - Для прикладу, у жовтні викрито працівника Головного управління Держгеокадастру в області, який отримав неправомірну вигоду в сумі 200000 гривень та 1000 доларів США за сприяння у наданні підприємцю органом місцевого самоврядування дозволу на розміщення тимчасової споруди для ведення підприємництва.

Йому обрано запобіжний – тримання під вартою та водночас визначено заставу у розмірі понад 200 тис. Гривень, каже прокурор області. Корупціонер відсторонений від займаної посади. Триває досудове розслідування. Незабаром обвинувальний акт стосовно нього буде скерований до суду. 

  • Вжито заходів до підвищення рівня судової репресії за вчинення корупційних злочинів, - повідомив Олександр Мартинюк. - Щодо п’яти осіб уже набрали законної сили вироки, якими їх засуджено до реального позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Джерело: http://te.20minut.ua

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua