Популярне

В Тернополі відкриють виставку вуличного мистецтва

27 листопада о 19_00 у тернопільській галереї «Бункермуз» відкриваємо виставку вуличного мистецтва, створену в рамках проекту #StanціяMisto.

 

На ній сімнадцять вуличних художників із восьми міст України представлять свою творчість. Будуть на виставці і роботи тернопільських графітерів. До участі у виставці запросили авторів, які мають досвід адаптування своїх малюнків у екстер’єрах. Ціль виставки — розвиток культурного сприйняття вуличного мистецтва і створення платформи для творчих експериментів та обміну досвідом. StanціяMisto у Тернополі не обмежиться лише відкриттям виставки із роботами Rubae, Fleck, Feris, Bios, Rtue, Viska, Shum, Kalkov, VenyaSon, 665, Keno, Dilk, Feros, Open, Eguq, Pulse, Chzo Shzo. Буде також: 20:00 – серед відвідувачів розіграють товари для творчості від партнерів: GRAFFS shop, 49BKS 21:00 – музична частина: PsyhoNoize (Тернопіль), Trener (Shmir soundsystem) (Тернопіль), HubGraph (Kult) (Київ). Триватиме виставка до 11 грудня. Вхід вільний. StanціяMisto — це серія виставок, присвячених графіті- культурі та вуличному мистецтву. Перший захід проекту провели у Києві цієї весни. Це була колективна виставка робіт графітерів, райтерів і вуличних художників України. В експозиції представили близько 20-ти полотен та стікер-колажі.

 

 

Джерело: http://like.te.ua

 

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Loading...

Вибір редакції

НОВІ КОМЕНТАРІ

Погода

parkovka.ua